Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tvorba spermii

semenax

Tablety na zvětšení objemu semene - -odkaz odstránený- že som videl rozdiel už v niekoľkých dňoch ... Za mesiac, to už bol veľký rozdiel. Osobne som celkom spokojný s tímto produktom.

radimrada

MACA (Maca - Lepidium meyenii Walp.) rastie v Andách v Peru, Obsahuje neobyčajné množstvo výživných zložiek. Maca je bohatá na vitamíny B, C, E, vápnik, zinok, železo, horčík, fosfor a aminokyseliny. Skrýva v sebe 10-13% bielkovín, 25-78% uhľohydrátov, 8,5% vlákniny a viac než 2% tukov, veľké množstvo aminokyselín, mastných kyselín (kyselina linolénová, palmitová, oleiová, laurová, stearová), zastúpené sú steroly (kampesterol, stigmasterol , beta-sitosterol), triesloviny, saponíny, terpenoidy, biologicky aktívne aromatické izotiokyanát (benzyl izotiokyanát, p-methoxybenzyl izotiokyanát)

MACA celkovo pomáha pri:

• Mužskej impotencii, ženskej frigidite.
• Dlhodobo výrazne podporuje erekciu.
• Stimuluje sexuálne funkcie.
• Zvyšuje libido.
• Klinické testy potvrdili pozitívny vplyv na potenciu, objem semena a pohyblivosť a počet spermií.
• Neplodnosť (zvyšuje počet a pohyblivosť spermií).
• Kladne pôsobí na prostatu.
• Použitie MAKY vychádza z tradícií aj poznatkov vedy a je veľmi široké

MACA sa používa tiež pri chronickej únave, nechutenstve, osteoporóze, nepravidelných menštruáciách, hormonálnych poruchách, depresívnych náladách, pri sexuálnych poruchách, neplodnosti, impotencii, frigidite a sterilite mužov i žien, mierni depresie, psychické vyčerpanie a neurózy, podporuje liečbu anémie, tuberkulózy, akné. Je odporúčaná osobám s vysokou fyzickou záťažou. MACA navracia a posilňuje vitalitu, zvyšuje odolnosť organizmu, spomaľuje proces starnutia. Užíva sa ako podporný prostriedok pri závažných ochoreniach. Naša MACA je vyrobená, balená a laboratórne skúmaná priamo u výrobcu na Slovensku. Nízka cena a kvalita priamo od Slovenského výrobcu

stano88

čo mam robit keď chcem mat viac spermii a kvalitnej si a dlh si sex?? a ako dlho vidlzat pri sexe tak aby žena dostala orgazmus?, nesom v tom skuseny a chcem aby moja priatelka bola spokojna ,lebo posledne mesiacne riesime neake veci a stae sme pod stresom
Dakujem

egal

moja rada je nehon si ho kazdych 5 minut skus chvilu pockat a aj tak newem naco ti ich bude tolko bude z toho len bordel na sedacke auta

audina-2008

Tvorba spermií =
1)L-alginin
2)L-karnitín
3)vitamím E
4)zinok
5)selén
6)glutatión
7)koenzín Q 10
8)chróm
9)kiselina listová

Tvorba testosterónu v ktoróm plávajú spermie: je najlepšia Tribulus

Ivka 1

Produkty od Forever sú fantastické.Najprv
som sa bála si ich kúpiť. Po zlých skúsenostiach s produktami od iných firiem
som bola veľmi opatrná. Skúsila som najprv
sprej prvej pomoci - First a bola som taká
nadšená, že padli všetky moje obavy a na
tieto produkty už nedám dopustiť.Odporúčam
ich každému,koho poznám.

uz nieje tajne

Vsetky mozne vyrobky s Aloe na prirodnej baze ponuka firma FOREVER.
Akosom spominal, ceny su vyssie, ale aj ucinky su zarucene (aspon 90 %) a to je uz co povedat.

Ivka 1

Ešte niečo o Aloe Vera gély.
ALOE VERA GÉL (obsah 1 liter)
Obsah živín : -proteíny ( jednoduché bielkoviny) – sú nevyhnutné pre všetky živé bytosti. Sú využívané pri tvorbe tkanív a energie.
-vitamíny –A, B1, B2, B6, cholín, v malom množstve B12, C, E, niacín (PP), kyselina listová
-minerálne látky (draslík, vápnik, horčík, sodík, mangán, meď, zinok, chróm, železo, a ďalšie stopové prvky)
- aminokyseliny (stavebné zložky bielkovín)– v géle sa nachádza 20 z celkového množstva 22 aminokyselín, ktoré sú nevyhnutné pre ľudský organizmus a 7 z celkového počtu ôsmich esenciálnych aminokyselín, ktoré si ľudský organizmus nevie vyrobiť, musíme ich dodávať potravou - preto je aloe vhodné z hľadiska výživy
- cukry – sacharidy , dôležitý je polysacharid acemannan, ktorý dokáže prenikať do krvi a má imunostimulačné účinky. (na rozdiel od iných polysacharidov, ktoré sa pred absorpciou najskôr štiepia, polysacharidy prítomné v aloe vera sa neštiepia a do krvného obehu sa dostávajú nezmenené, kde pôsobia ako látky schopné zosilniť alebo zoslabiť imunitnú odpoveď)
- enzýmy – sú veľmi dôležitou súčasťou. V dnešnej potrave sa nám ich nedostáva, pretože je to termolabilná látka, ktorá sa ničí už pri 40*C. Takže všetky pasterizované, konzervované a inak tepelne upravované potraviny už enzýmy neobsahujú. V Aloe Vera je veľa druhov enzýmov, ktoré pomáhajú štiepiť potravu, čím napomáhajú tráveniu. Všetky živiny v našej potrave sa môžu účinne absorbovať. Bez enzýmov nefunguje správne trávenie, to má za následok poruchy imunitného systému a s tým súvisiace rôzne ochorenia.
- mastné kyseliny- 3 hlavné typy- pôsobia ako silné protizápalové činidlá. (tri najznámejšie cholesterol, campesterol a D-sitosterol
- saponíny (tvoria 3% gélu, sú to látky, ktoré majú čistiace a antiseptické účinky)
- lignín (drevitá látka, ktorá má obrovskú schopnosť prenikať- a keď má pri sebe iné účinné látky, zoberie ich so sebou- cez kožu pri krémoch, cez sliznice pri vnútornom používaní),
- antrachinóny (vo vysokej koncentrácii majú preháňajúci účinok – vysoký obsah antrachinónov je v šupke listu, preto naša spoločnosť používa iba čistý gél z vnútra listu! Antrachinóny obsiahnuté v čistom géle majú vynikajúce analgetické (bolesť tlmiace), antibakteriálne, protiplesňové a virucídne účinky. Antrachinóny dodávajú šťave horkú chuť a žltú farbu.
Aloe je harmonizátor imunitného systému (harmonizuje náš imunitný systém. Jeho úlohou je chrániť organizmus pred zmenami spôsobenými inváziou mikroorganizmov, ako sú baktérie, vírusy alebo pozmenenými bunkami, ako sú nádorové. Akékoľvek poškodenie podstaty a účinnosti imunitného systému spôsobí jedincovi veľké problémy. Tie vznikajú vtedy, keď imunitný systém pracuje nedostatočne alebo prehnane (alergie), alebo účinkuje neprimerane, keď napáda vlastné tkanivá – tzv.autoimunitné ochorenia.
Na imunitný systém treba hľadieť ako na najdôležitejšiu súčasť našich obranných mechanizmov. Aloe je obrovský pomocník nášho vnútorného lekára (imunitného systému). Začne pomáhať (robiť poriadok) tam, kde sú najväčšie problémy.
Aloe ochraňuje organizmus pred nežiadúcimi účinkami voľných kyslíkových radikálov, opravuje a regeneruje poškodené bunky a tkanivo. Normalizuje metabolizmus krvných lipidov, a tak ovplyvňuje hladinu cholesterolu a ostatných mastných kyselín v krvi. Pomáha pri pľúcnych ochoreniach, rôznych problémoch s tráviacim traktom (od menších tráviacich ťažkostí po zápalové, vredové ochorenia), pri rôznych typoch artritídy, pri dne, pri ekzémoch a iných typoch alergie, a pri ďalších ťažkostiach . Využite možnosť konzultácií)
Za to, že pomáha pri toľkých ťažkostiach, vďačí komplexnému a vyváženému zloženiu účinných látok – sú uvedené vyššie.
Účinok sa zvýrazní, keď sa spolu s gélom budú podávať aj ďalšie antioxidanty.
2. Aloe pomáha pri znížení toxicity organizmu – aloe vera nás prečistí zvnútra. Každých 10 cm čriev absorbuje rôzny typ minerálov či vitamínov. Vplyvom nekvalitnej stravy sa do nášho tela dostáva veľa škodlivín, ako sú kovy, tuky a iné , ktoré sú následne absorbované tiež. Mnoho škodlivín sa v tele dokáže udržať po veľmi dlhú dobu. Čítala som, že niektorí ľudia mali v tele hliník, s ktorým prišli do styku pred 20 rokmi. Aloe vera dokáže tieto škodliviny z tela odbúrať.
Aloe, ako perfektný detoxikátor, je vynikajúci na kocovinu. Tá vzniká, keď sa intoxikuje organizmus aldehydom octovým, ktorý vzniká okysličením atylalkoholu. Aloe pomáha zbaviť sa tohto toxínu. Ak ste to prehnali s alkoholom ,rano“ po na sebe s aloe nešetrite!
3. Aloe má protizápalový účinok – zápal je normálna obranyschopnosť organizmu. Je to odozva tkaniva na poranenie a jeho úlohou je doviesť bunky imunitného systému na miesto poškodenia. Zápalový proces je veľmi dôležitý a potrebný. Nesmie však trvať príliš dlho. Pomáha proti zápalom vo vnútri organizmu alebo na pokožke. Napr. pri popáleninách po aplikácii Aloe Vera okamžite ustúpi bolesť a pri opakovaných aplikáciách sa rana zhojí oveľa rýchlejšie a bez jaziev (alebo s min. jazvami pri veľkom popálení).
4. Harmonizuje naše metabolické funkcie (látkovú výmenu) – žiadna choroba látkovej výmeny sa neprejaví zo dňa na deň. Ak náš organizmus neobdrží s potravou niektorú dôležitú živinu, alebo celú skupinu živín, potom taký nedostatok spôsobí poruchu metabolizmu, ktorú nemusíme na začiatku ani zaznamenať, pretože náš metabolizmus sa dokáže vyrovnať s prechodným nedostatkom. Keď tento stav trvá dlhšie, vedie k chorobným stavom. Keď sa budeme starať o správny priebeh metabolických procesov, môžeme sa vyhnúť neuveriteľne veľkému množstvu obtiaži. Krajnými prípadmi sú také choroby, ako cukrovka, skleróza, dna.
Aloe pomáha svojou regulačnou činnosťou na bunečnej úrovni zabrániť poruchám metabolizmu alebo zlepšiť už narušený stav. )Viac sa dočítate v knihe Aloe- průvodce zdravím a krásou od Elžbety Olejnik
5. Pomáha regenerácii buniek – aby organizmus vedel optimálne rozložiť a využiť potravu. Tým zvyšuje fyzickú aj duševnú výkonnosť. Bežné bunky sa vďaka aloe obnovujú v intervale od 3 týždňov do 3 mesiacov, príp.6 mesiacov, pľúca zhruba za 1 rok a kosti za 7 rokov. Každý deň telo vyprodukuje 2,4 mil. buniek. Tu by bolo vhodné poznamenať, že Aloe je ideálne a potrebné užívať 3 krát denne v približne rovnakých časových odstupoch, aby kolovalo v organizme stále. Najdôležitejšie je pitie aloe v noci, pretože najväčšia mitotická aktivita (mitóza je delenie buniek podmieňujúci ich nárast) je od 24.hod.do 4.hod.rannej. Preto sa napr.hovorí, že sen pred polnocou je „snom pre krásu“, ale dôvodom je správnejšia regenerácia kožného tkaniva.)
6. Život v harmónii so svojou životnou silou (výbavou) – keď toto človek nedodrží, dochádza k preťaženiu, človek sa uštve, zničí. Trvalé stresy dokážu vyvolať veľmi nepríjemné choroby. Takže i pozitívny pohľad na svet môže pomôcť. A zo svojich skúseností môžem povedať, že i v tomto ohľade má aloe pozitívny vplyv.
7. Listy Aloe Vera obsahujú pomer živín a vody podobný s naším organizmom. Uvedené vlastnosti aloe vera gélu sú dosiahnuté synergickým (vzájomne sa posilňujúcim) pôsobením jednotlivých látok. Preto dokáže pôsobiť pri tak širokej škále ochorení. Dokáže pomáhať nie len zvnútra organizmu, ale i zvonka na pokožku.
Dávkovanie - 3 x denne pol hodinu pred jedlom 20 ml = 2 polievkové lyžice (pokiaľ je medzi večerou a spánkom časový rozdiel viac ako 2 hodiny, tak užiť aloe až tesne pred spaním, aby kolovalo celú noc v organizme)
Pri ťažších prípadoch, akútnych stavoch dávkovať 4 x denne 2 polievkové lyžice (pol hod. pred raňajkami, obedom, večerou a štvrtú dávku pred spaním)