Som psychopat?

Príspevok v téme: Som psychopat?
dievcinka :-))

No,takze...Niekedy mam pocit,ze som uplne na dne.Rodicia ma vobec nechapu,nomozem poriadne ani chodit von,nemozem mat priatela,pytaju sa ma na uplne podrobnosti.Mam 16.A moje rovesnicky chodia na diskoteky ale ja musim sediet doma.Neviem ako mam rodicom vysvetlit,ze sa nemaju o mna tak bat.Chcem sa zabit,ved aky to ma zmysel,ked mam vsetko zakazane.Tak mi prosim poradte ako?Predavkovanie?Obesenie?Neviem co mam robit.....

bella12

Sranda musi:
Asi si svoj príspevok myslel zo srandy, ale použil si v ňom veľmi silné slová. Nikdy nevieš, kto a v akom psychickom rozpoložení si to prečíta a či to nezoberie doslovne. Tie posledné dve vety sú desivé, najmä preto, že vôbec nie sú pravdivé.

Dievčinka, to naozaj nie je dôvod na zabíjanie. Nakoniec, stačí, keď počkáš dva roky, kým nebudeš plnoletá. Rodičia Ťa chránia a boja sa o Teba, lebo Ťa milujú. Raz, keď budeš mať sama dospievajúce dieťa, budeš sa správať podobne.

jajka001_

ked si taka detinska ze sa chces zabit za to, ze nemozes ist na disku, tak sa rodicom ani nedivim ze ta nepustia

panika

mam dceru v tvojom veku..zrejme ju tiez dost obmedzujem-ale nie úpreto, ze ju nechapem, ale preto, ze ju lubim a bojim sa o nu..Skus si s Vasimi sadnut a dohodnut urcite pravidla, ktore ste schopni akceptovat (obe strany). Ale ak dojde k dohode -neporus ju. drzim paste

tin

Skor ako nieco taketo vyrobis,prosim skus sa s nimi este raz porozpravat.Ak maju cas a pochopenie.Skus im vysvetlit,nech Ti aspon daju sancu.Ak ich doveru porusis,tak potom Ti mozno budu mat dovod nedoverovat.Ale nech to aspon skusia.Alebo maju vazny dovod?A aka je medzi vami komunikacia?Rozhodne na podobne veci,ak nahodou nemas silnu depresiu zabudni.Ako na vystrahu Ti to naozaj neodporucam.Ak by islo o nieco take, skus radsej vyhladat nejaku odbornu pomoc.Dufam ,ze nechces ,aby sme poradili, co by z toho bolo na 100%.Drzim palce ,skus to este s nimi prebrat.Pytaju sa Ta na uplne podrobnosti,lebo sa o Teba boja,to je prirodzene.A mozno maju o Teba vacsi zaujem ,ako myslis.Naozaj to skus.

zupa

uprimnu sustrast...hovori sa tomu puberta a casom to prejde... tvoji rodicia pochopia, ze si samostatny zivota schopny jedinec a ty sa naucis riesit problemy aj inak nez planovanim samovrazdy... zelam vela sil a tes sa na buducnost:)