Streptokok tam dole

RNG

Z posvy sa da streptokok jednoducho odstranit vyplachmi roztokom GSE alebo koloidnou striebornou vodou.
Z urinarneho traktu som uviedol D-manozu uz predtym

selyna

Prosím Vás,mám streptokoka v tele,mávam polesti a pod.....mám veľmi veľké pravdepodobenstvo že nebudem mať môcť deti,mám ho totiž v pošve!Prosím....napíšte mi neakú radu!!!!!PROSÍM!

angellos.ana

Ahoj, ozvi sa na moj e.mail poradím ti.
Mam odskúšanie doplnky vyzivy, ktoré niesu drahé a sú veľmi účinne.
angellos.ana@centrum.sk

janka

pol rokoa som sa trápila so streptokokom.Vybrala som rôzne čapíky,tabletky, mastea problémy pretrvávali. Až Klion mi pomohol

RNG

Zapaly mocovych ciest su zo streptokokov.. Najlepsia a najjednoduchsia metoda ako sa ich zbavit je d-manozou. Pol lyzicky kazde 3 hodiny.
Ceska firma Meda ma zmes D manozy s propolisom a brusnicami(tie su tiez ucinne-odkaknu a splachnu streptokoky zo sliznic), treba ale brat dvojnasobok ich odporucenej davky na klinicku uspesnost, ktoru moje zdroje informacii hovotia na D-manozu 3 dni!
D-manoza je len vzacny komplexny sacharid, potravina, ktora sluzi ako liek.

lubenka

prosím Vás poraďte mi niekto, niekoľko krát som už mala zápaly mechúra a to veľmi tažké...krv v moči a podobne. Myslím, že som to ako tak preliečila, lebo mechúr ani pri cikaní ma nebolí(klop klop)no občas - za deň aspoň raz pociťujem rezanie alebo pálenie niekde tam v nútri, možno pri mechúri možno v močovej rúre, ja neviem.Chcem sa spýtať, či by to mohla byť aj prítomnosť streptokoka?Môj partner na prehliadke neobol, tak neviem, na sone mi nič nezistili a moč mám v poriadku. Prosím nejakého odborníka, aby mi napísal na to svoj názor, prosím.Ďakujem lubica

ivananak

babenka, dakujem, lenze mne sa to nijak neprejavuje. mam to asi od narodenia. a povedal mi to gynekolog po tom, co mi urobili testy... a vobec mi o tom nic nepovedal

babenka

ivananak,mozes,hlavne tych so slabsou imunitou.a toho streptokoka mas kde v hrdle alebo dole?lebo myslim,mozes aj jednym aj druhym nakazit.