Vzduch vo vagíne?-sex

Príspevok v téme: Vzduch vo vagíne?-sex
smejka

Ahojte. Mám problém ktorý je mi nevysvetlitelný a chcem radu!! Som 3 roky po prvom a 3 mesiace po druhom pôrode. Môj problém je v tom že pri chôdzi a sadaní,mi z vagíny uniká vzduch a je mi to nepríjemné, lebo to znie ako s prepáčením prd a nedá sa to potlačiť, proste si to len tak vyfúkne. Pomôžte mi prosím ako sa toho mám zbaviť, lebo sa velmi hambím. ĎAKUJEM

luci

Tento problem som mala aj ja, ale pri prvom sexe.. a dost to bolelo- bola som z toho dost nervozna a priatel bol vybaveny myslim, ze az moc dobre.. Moj sucastny priatel je vybaveny trosicku menej, a nestalo sa nam to ani raz..

dieťa

to som si aj ja najprv myslela, že som vadná, ale je to normal. aj mne sa to stáva, keď sa milujeme odzadu. som si tiež najprv myslela, že kvôli \\\"malej veľkosti\\\" partnera, ale tým to nie je. príroda je proste nevyspytateľná.

sedmikraska

ja mam 22 a stava sa mi to tiez, ale nejake hrozostrasne mi to nepripada. Mam vela kamaratiek s ktorymi ked prisla na radu tato tema sme sa postupne jedna po druhej popriznavali, ze sa nam to stava ako pri sexe, tak aj ked lezime a prudko sa zdvihame. Priatelovi to pride velmi smiesne a tak niekedy vytlacam zo seba vzduch naschval, aby sa zasmial

:)

aj mne sa to stava, ked sa s manzelom milujeme zo zadu... ale najlepsie bolo, ze ked sa mi to stalo prvy krat, tak som sa mu to pokusala vysvetlit, no on sa tak rehotal, az si on ulavil... a potom som sa smiala aj ja... no uz to pochopil, lebo vzdy len po tej polohe \" prdim\"

danny

ahoj mne sa to zacolo tiez po porode pred tym som nikdy nic take nemala,dcerka ma uz 15 mes ale stava sa mi to len po sexe,s manzelom sa na tom aj zasmejeme ale so zaciatku to bolo riadne trapne, dufam ze to nieje nejaky problem

agina

Mne sa toto parkrat stalo, ked sme sa s manzelom milovali odzadu, jednoducho ma akoby "napumpoval" vzduchom a ked sa vytiahol, tak "to" riadne zaprdelo...najskor si manzel myslel, ze som si....ale hned som mu to vysvetlila a bola z toho ohromna zabava.

žofia

smejka a nezabudla si cvičiť? Venuješ sa svojmu telu po pôrode? Všetko by sa malo dať do správnej polohy, ale treba sa k tomu pričiniť, porozmýšľaj!!!!
Ale v každom prípade nájdi dôveru k svojmu gyn. a poraď sa. Myslím, že on Ti rád vysvetlí tieto veci a hlavne poradí :-)
Držím palce