Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako poznam, ze to je laska a nie zvyk???

Príspevok v téme: ako poznam, ze to je laska a nie zvyk???
matulax

Mam 21, s priatelom som 6 rokov. Pociatky boli plne rozchodov, vzdy mi vyplakaval pred dverami, tak sme to dali dokopy. Potom sme zacali spolu byvat. Pracuje na stavbe, v zime nerobil, bola som z toho nervozna, odisla som do zahranicia. som tu uz rok a velmi mi vyhovuje byt sama. Volali sme si kazdy den, stretli sme sa raz za dva mesiace a mne to vyhovovalo. Jemu nie, ide sem pracovat tiez. Nie som z toho nadsena :-(, mam super pracu, v kt. aj byvam, no on chce, aby sme sa nastahovali do jedneho bytu. Neviem cim to je... cez telefon je to uzasne, ked sme spolu tyzden, katastrofa!uz som si zvykla na svoj pokoj a na svoj rezim a on mi to kazi. Zvyknem si po dlhsej dobe, ci to nema zmysel??? Je mi luto sa s snim rozist... ako zistim, ci ho naozaj lubim???

matulax

Hej mozno mate pravdu...
len co,ked mne nechyba ani druhy chlap??? mozno som fakt este mlada a dojde mi to neskor. Velmi som kedysi chcela komplet rodinku, ale ked vidim, ako sa zeny trapia, kolko je rozvodov, moje predstavy na rodinu su deti a ja... (priatel si ma chcel zobrat a mat babo... a ja???do tyzdna som si dala Mirenu)

elablue

Ked ti vobec nechyba a rozculuje ta fakt ze ide za tebou tak je jasne ze ho uz nelubis.Keby si ho lubila tak by si tazko znasala odlucenie a sla by si sa zblaznit od stastia ze pride za tebou a zase budete spolu.Sama pises ze ti viac vyhovuje byt bez neho tak si si vlastne sama odpovedala na svoju otazku.Radsej ten vztah ukonci nech si chlapec zbytocne usetri cestu.