Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

V ustach sa mi spravila tzv.zaba

Príspevok v téme: V ustach sa mi spravila tzv.zaba
marselitta

V ustach sa mi spravila tzv.zaba, to je ta infekcia biela bodka a okolo zapalene,velmi to boli a bezne si na to davam ak sa mi to raz za cas vyhodi bukosan alebo herbadent, to su vodicky ktore aplikujem priamo na miesto a o 2 dni mam pokoj no teraz som v zahranici dlhodobo a tu nic podobne nemaju, v jednom obchode som zohnala nejaky polsky gel no ten sa mi zda slabucky a nevidim ziadny vysledok a pritom ho pouzivam uz niekolko dni.
Ma s tym niekto skusenosti, co by mohlo byt ak by sa to dalej rozsirovalo??????

hanka9

Z hlavy viem, ze gencian je horec.

P.s- propolisova tinktura, cesnakova stava, med, hrebicek, betonika, materina duska,nechtik, repik, rumancek a mnoho dalsich

anka89

v lekarni sa da kupit RUZOVY MED tak sa to vola je to sladka bezfarebna vodicka potierala som nou detom ustnu dutinu bola to prevencia ,aby sa nespravila tzv.zaba ale funguje to aj ked uz je zaba na jazyku je to lepsie ako ta fialova vodicka ,vsetko z nej bolo spinave a vyzeralo to neesteticky fialove usta .Skus

RNG

Prave som objavil novy prostriedok na rany v ustach, okolo zubnych krckov aj afty. Je to nemecky prostriedok 'Legased".Vyrobca neuvadza, z coho sa sklada, len ze je baktericidny a vytvoti na natretom mieste film, ktory sa tam drzi niekolko hodin
Podla tmavej farby tinktury a vodotesnosti nazdavam sa ze moze ist aj o vytazok z brezovej kory(betulin)
Neviem sa dockat, kym mi niekto nepopise vonu,vytazok z brezovej kory ma zvlastnu aromu(brezovu?)
Zatial je to len na predpis, zubar vam to moze zohnat.

maamiia

AD VIOLET: Keď som ho raz chcela kúpiť v lekárni synovi, lekárnik ma upozornil, že je karcinogénna. Už ju teda nekupujem, hoci som si toto info ďalej neoverila. MIMA

violett3212

ja to riesim vzdy tak ze kusok vaty namocim do diany (mozes aj do ineho tvrdeho alkoholu) a na pat minut si to prilozim na ranu, uplne to vyzerie a na druhy den nemam v ustach nic.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.