stafylokok v nose

Príspevok v téme: stafylokok v nose
stanika

ako sa ho zbavim, neviem sa ho zbavit nivim. aspon myslim ze to je stafylokok. potieram to aj propolisom, framykoinom, salycilovy, liehom a nic, furt sa mi robia v obox nosnych dierkach take vriedky s bielym hnisom, ktore bolia. bojim sa ze to prenesiem na deti. uz to mam vyse roka. poradite niekto nieco ozaj ucine? vdak

RNG

Vriedky maju zdroj z vnutra, nie zvonku.
Prevencne by som odporucil pit roztok(15-30 kvapiek do litra vody GSE,1-2 krat denne, to keby bol v tele nejaky patogen, co to sposobuje. GSE je sirokospektralnejsi prostriedok proti mikrobom, nez specificke antibiotika.
Tiez by nezaskodilo precistit si telo-( enzymi na prazdny zaludok) a pecen, viackrat spominany Berksonov protokol.

stanika

a to ma stafylokok rad, ked sa vysusuje? to mu robi dobre? myslela som, ze lieh vseobecne dezinfikuje a likviduje bakterie v suvislosti s ucinnou latkou. ale ani framykoinova mast a ani propolisova mast a tinktura nic

panika

a co takto navsteva lekara, odber na kultivaciu (vytery) a potom liecba podla citlivosti ? Lieh dost vysusuje, mozno preto sa to tvori stale znova