brucho-surne

Príspevok v téme: brucho-surne
nikolka

prosim vas, uz treti den ma boli bruvcho. Cely bok brucha na pravej strane asi od dvoch centimetrov pod pupkom az k vajecnikom. Ked sa prehnem tak to picha, inak je to taka tupa bolest, ako keby na to niekto tlacil...alebo akoby sa mi tam pohybovala nejaka horuca buiblina ktora by mi striedavo pritlacala na tie nizsie casti;(
boli am to dnes uz treti den, prve dva dni to bolo ok..dne sje to uz horsie.a s menzesom to nema nic spolocne, urcite. priznala som sa tete a ta uplne bluzni. nechcem ist doktorovi;(
pozajtra mam ist do prahy...fakt tam strasne enchcem ist k tomu doktorvi. ludia co to moze byt?
prosim vas ozvite sa niekto

jaja

necakala by som!!!!v tomto pripade neplati"nikdy nie je neskoro"!!!nemas zenske problemy?mna tiez sem- tam bolelo brucho,ako opisujes,myslela som si ze zlcnik..aj ked som nechcela pripustit..ze to moze cysta na pravom vajecniku rasta tym tlacit na organy a aj menzes som amla pravidelný...kolko mas rokov?musis si povedat,ze sa tesis,ze ta lekar oslobodi od bolesti..neboj sa a daj vediet....papa

frogy

ja Ti tiez radim ist k lekarovi, to co popisujes moze byt zapal slepeho creva, preto necakaj a chod k lekarovi, lebo ak je to naozaj slepe crevo, moze prasknut a to by bola velmi neprijemna situacia

elwin

preste toto mala spoluziacka taketo bolesti a vydrzala to s nimi asi 2 mesiace az nakoniec sla k doktorovi a zistili jej daku cystu ci co to... chod k doktorovi urychlene!!!!!!

nikolka

a nebude stacit az rano? ja sa vazne strasne doktorov bojim strasne to boli ked sa toho brucha chytim a nie to aby mi ho este mackali;(