je toto newera??

Príspevok v téme: je toto newera??
leninka

prosim potrebujem nazor na moj problem: so swojim priatelom sme par uz wyse roka, teda boli sme par. nexal ma pred tyzdnom. dowod: podwiedla som ho. xela by som ale wediet ci je toto newera. pozwal ma na stanowacku, prawdu powediac nexelo sa mi tam ist, ale co clowek nesprawi pre milowanu osobu, wsak? no ako to uz wsade xodi, alekohol tiekol potokom. ja nie som zwyknuta pit, pri swojej wyske 173, wazim okolo 48kg. urcite si wiete predstawit ako som wyzerala. bola som opita najwiac ako som kedykolwek bola. takze som bola fakt welmi ozrata, kombinowala som to s cigaretami. no strasne. ale najhorsie bolo ked mi rano priatel powedal ze ci sa mi to pacilo. ja som bola mimo z tej otazky. som sa ho opytala ze ci sme sa my dwaja milowali ked sa ma pyta. powedal ze si ku mne lahol akysi xlapik a zacal ma osahawat. newerila som wlastnym usiam. so slzami w ociax som sa ho opytala ze kde bol on, ked dowolil aby ma obxytkawal cudzi xlap. pozrel do zeme a powedal, ze mu prislo strasne zle(bol totiz tiez dost opity¨)a ze nakoniec zaspal wedla mna. moj wlastny frajer zaspal 20 cm odomna, a mna tam obxytawal cudzi xlapik. ked mi to powedal som mu powedala swoje. priatel sa mi osprawedlnil, ze zato moze on ze zaspal a ze je welmi rad ze nedoslo k horsej weci... bola som welmi nestastna, ale pristup mojho priatela ma prekwapil a wtedy som si uwedomila ze ho milujem este wiac ako kedykolwek. ale! samozrejme ze wsetko nakoniec dopadlo uplne inac. ked som odisla, moj xlap sa stretol s tym dotycnym ktory udajne bol wecer pri mne. wypocul si jeho werziu a mna nazwal obycajnou ... ktora ho pri prwej prilezitosti podwedie s hocikym. je mi dost na howno. je to uz tyzden, ale mne je stale horsie, sme totiz spoluziaci, xodime do 3. rocnika. widam ho kazdy den. nemozem byt s nim, nas wztah by urcite este trwal. nikdy som mu nedawala dowody na ziarliwost ani nic podobne. nemam to ani w powahe. milujem ho, welmi ho milujem. pytam sa preto, naozaj to bola newera? wyjadrite sa pls

leninka

preco sme sa zase rozisli?? no ako som uz uwiedla v piatok sme sa dali do kopy. cez vykend sme sice neboli spolu ale smskovali sme si, volali si, proste boli sme v kontakte ako vzdy. v pondelok sme po skole boli spolu a bolo paradne, tak ako pred tou nestastnou stanovackou. v utorok sme mali exkurziu zo skoly, vedenie skoly uz nevedelo co s nami, tak nas poslali do matice slovenskej(nieco strasne). ja newiem ci som xela od swojho chlapa az tak vela, ked mi vadilo ze cely den so mnou neprehoworil ani pol slova. proste sa ma to dotklo. nechapala som. sice v piatok ked sme zacali od znova mi dal podmienku ze tento tyzden sa spravame tak akoby sme boli stale rozideni(to koli okoliu, nas proste stale niekto rozobera), ale podla mna mohol sa zastavit ked uz sme hrali to divadielko aspon ako kamarat a porozpravat sa trocha. den pred tym som spadla zo schodov a podla mna sa mohol aspon opytat ako sa mam. ked uz. po wylete sme boli spolu, powedala som mu co mi prislo luto, ze taku ignoranciu som si zas nezasluzila. riadne sa nasral, to som nechapala preco. nasledovala streda, boli sme spolu. rozpravali sme sa, aj cmukali. sice bol akisi divny ale myslela som ze ho to prejde. newiem ako sme sa dostali k teme nas vztah. ze preco sme sa dali v piatok dokopy. ja na neho pozeram a wrawim mu ze mi predsa dal sancu. on zacal s tym ze by bolo ovela krajsie keby sme este pockali, zacali si xybat a tak. ja som mu nerozumela co to splieta. wed mi predsa dal sancu a bol pri zmysloch. no nakoniec sme sa dopracowali k tomu ze sme opat najlepsi kamarati, ktori sa sice miluju, ale nemozu mat vztah. no idu prazdniny, a slubil my ze sa budeme stretavat, ale naco? nejradsej by som ho uz nevidela, zase mi da sancu a o 5 dni ma zrusi. a powiem ti soraja, je mi na hovno. ale zijem len raz, mam 18, nemozem a nechcem sa uz zozierat. milujem ho z celej duse, on twrdi ze aj on mna. ale potom preco ma tu ¨sancu nenechal vyuzit?? ja uz fakt newiem je to uz nas 3 rozchod. prvy krat ma nechal z vecera do rana, vraj mal nejaku krizu. po 3 tyzdnoch sa spamatal a prosil ma o sancu on. ja som mu ju dala. a predlzili sme si vztah o 4 krasne mesiace. mozno ze uz ma nechce. mozno len nemoze zabudnut na stanovacku. mozno raz opat budeme spolu. ktovie...

Soraja

leninka a preco ste sa zase rozisli? ale som prekvapena, ze to beries v celku dobre, len tak dalej dievca, urcite najdes niekoho, koho budem milovat este viac:-)

leninka

no dali sme sa opat dokopy. w piatok nam bolo nadherne. priatel mi dal sancu... bola som taka stastna, poweeddala som si ze tu sancu vyuzijem na 120%. ale nestihla som vyuzit ani 10%. dnes sme sa rozisli opat( uz 3 krat) ale nehnewam sa, nechcem uz ani plakat, ani sa trapit. proste naxam to na osud. len my mrzi ze mi dal nadej a takto to dpoadlo. no skoda, swoju prwu welku lasku mam uz za sebou... mam na nu len tie najkrajsie spomienky

leninka

no ja myslim ze na wine sme obaja, ale co ja uz namyslim, ked moj milacik si to nemysli... zajtra mame "rande" som zvedava ako to dopadne. strasne sa bojim. uz su to 2 tyzdne a mam pocit ze mi wobec nie je lepsie, skor naopak. no nic. tak drzte palusky...

Soraja

leninka ja ta neodsudzujem, mali by ste sa porozpravat, on bol pri tom pritomny a myslim, ze by sa hlavne mal o teba starat a o to viac, ked si bola opita, stane sa ze clovek presvihne,ani nevie ako. NO a on sa opil tiez. Myslim, ze nesie za tu udalost tiez vinu.

leninka

no nic sa weru nestalo, tek xlapik ma ani nepobozkal. mna strasne mrzi len to ze sme si wybudowali podla mna krasny vztah, a takto sa to skoncilo. ja som myslela ze sa rozideme ked nam skonci stredna, ked pojdeme na wysoku a zistime, ze chceme od ziwota rozdielne veci. a mozno by sme sa ani nerizisli. isto v tom vztahu mi bolo fantasticky. urcite by som nepodviedla svoju lasku len tak...

Soraja

leninka no ono je to dost nezavideniahodna situacia. ale mna sokovalo, ze tvojmu chalanovi bolo tak strasne zle a spal pri tebe, pokym ta ten druhy obchytkaval. To sa na to akoze nezobudil? lebo ja to nechapem. Alkohol je riadna svina, stane sa, ze ta polozia aj dva pohariky, neodsudzujem ta, len si myslim, ze opit sa, to sa moze stat kazdemu. nechcela si byt v takejto situacii, neviem, skus sa s priatelom porozpravat, pokial sa nic nestalo, tak hadam to nebude az take strasne. A navyse ved bol kusok od teba, tak co nezasiahol? Ale nechapem, ze preco dava na reci inych, to co mu povedal ten dalsi, to sa mi nepaci, myslim, ze by sa mal riadit svojim vlastnym rozumom a rozmyslat sam za seba a nie pocuvat inych.