je toto newera??

Príspevok v téme: je toto newera??
leninka

prosim potrebujem nazor na moj problem: so swojim priatelom sme par uz wyse roka, teda boli sme par. nexal ma pred tyzdnom. dowod: podwiedla som ho. xela by som ale wediet ci je toto newera. pozwal ma na stanowacku, prawdu powediac nexelo sa mi tam ist, ale co clowek nesprawi pre milowanu osobu, wsak? no ako to uz wsade xodi, alekohol tiekol potokom. ja nie som zwyknuta pit, pri swojej wyske 173, wazim okolo 48kg. urcite si wiete predstawit ako som wyzerala. bola som opita najwiac ako som kedykolwek bola. takze som bola fakt welmi ozrata, kombinowala som to s cigaretami. no strasne. ale najhorsie bolo ked mi rano priatel powedal ze ci sa mi to pacilo. ja som bola mimo z tej otazky. som sa ho opytala ze ci sme sa my dwaja milowali ked sa ma pyta. powedal ze si ku mne lahol akysi xlapik a zacal ma osahawat. newerila som wlastnym usiam. so slzami w ociax som sa ho opytala ze kde bol on, ked dowolil aby ma obxytkawal cudzi xlap. pozrel do zeme a powedal, ze mu prislo strasne zle(bol totiz tiez dost opity¨)a ze nakoniec zaspal wedla mna. moj wlastny frajer zaspal 20 cm odomna, a mna tam obxytawal cudzi xlapik. ked mi to powedal som mu powedala swoje. priatel sa mi osprawedlnil, ze zato moze on ze zaspal a ze je welmi rad ze nedoslo k horsej weci... bola som welmi nestastna, ale pristup mojho priatela ma prekwapil a wtedy som si uwedomila ze ho milujem este wiac ako kedykolwek. ale! samozrejme ze wsetko nakoniec dopadlo uplne inac. ked som odisla, moj xlap sa stretol s tym dotycnym ktory udajne bol wecer pri mne. wypocul si jeho werziu a mna nazwal obycajnou ... ktora ho pri prwej prilezitosti podwedie s hocikym. je mi dost na howno. je to uz tyzden, ale mne je stale horsie, sme totiz spoluziaci, xodime do 3. rocnika. widam ho kazdy den. nemozem byt s nim, nas wztah by urcite este trwal. nikdy som mu nedawala dowody na ziarliwost ani nic podobne. nemam to ani w powahe. milujem ho, welmi ho milujem. pytam sa preto, naozaj to bola newera? wyjadrite sa pls

leninka

aha, tak wdaka aj za tieto nie velmi pozitivne nazory, budem sa snazit pisat po slovensky:) a to s tym alkoholom je moja vina, do vtedy som sice nepila vela ale vzdy som mala vsetko pod kontrolou. mieru mam, nemam 12 rokov aby som nevedela co robim, a urcite poznam svoju mieru. v ten vecer akoby vsetko bolo proti mne. nesadlo mi to. no ale stalo sa. podla vacsiny nazorov som nevernica skareda. ale podla mna nevernou je zena, ktora je pritomna telom i dusou. a ja netusim ci som vlasne bola pritomna v tu noc. swojho priatela som wzdy welmi milowala(aj milujem) mne sa dokonca ani nikdy nesnivalo s inym xlapom...

agina

Podla mna ste jeden aj druhy na vine. Ako sa moze dievca stat pod obraz bozi??? U chlapa je to este znesitele, ale ked sa zrube zenska, je to hanba.

samko r.

Opicu si si privodila sama, takže si za to zodpovedná. Druhá vec je správanie sa tvojho frajera, ktorého toto pozorovanie buď vzrušovalo, alebo... to druhé ma nenapadá. Rozmýšľajte nad sebou obaja.

ach jaj

leninka,
aj by som si to precitala cele co pises, ale naozaj mam s tym problem...ked "v" sa ma rovnat "w", alebo "ch" ma byt "x", tak sa mi to nechce citat. Nie som debilna, ale mame na to v slovencine pismena.

123456

ano bola to nevera... mas pit len tolko, aby si vedela co robis!!! jedine ty si zodpovedna za to, co robis, co povies.... neprenasaj zodpovednost za svoje ciny na alkohol, alebo na priatela, alebo na niekoho ineho... jedine ty mas v rukach svoj zivot a jedine ty mozes urcit, akym smerom sa bude vyvijat... takze do buducna... pit len tolko, aby si vedela, co sa s tebou deje... ak nemas mierku, tak radsej nepi... druhy krat by to mohlo dopadnut este horsie... jedneho dna sa po takychto pitkach mozes prebrat a zistit, ze si v tom a ze sa na tebe vystriedalo niekolko chlapov.... a stale sa budes vyhovarat na chlast? priatela? druhych ludi???

leninka

dakujem za nazor, isto. sasenka mas prawdu s tym alkoholom ze by sa malo pit, tolko kolko zwladnes. ale prob bol w tom, ze som nexela pit a uz wobec sa tak ozrat. proste stalo sa, prisli xlapici a moj priatel aj s nimi wypi, aj s nimi aj s hentymi... fakt bolo na mna toho wela. opicu som mala 2 dni. leona myslis ze ignoracia mi pomoze?? sakra je to howadsky tazke tam w triede byt, sprawame sa ako idioti

leona

nebola to nevera, k ničomu tam nedošlo, tvoj chalan je pes, ked to dovolil, ako sa može takto správať, ved ťa pozna dobre,nie? Začni ho ty ignorovať a uvidíš ako za tebou pricupitá.Len mu nedaj najavo svoj smútok, tvár sa pred ním sebavedome a doma môžeš revať kolko chceš, uvidíš že príde za tebou.Držím palce

sasenka

No podla mojho nazoru,to nevera bola,vies clovek ma pit tolko kolko zvladne,vlastne bola to aj tovja aj jeho chyba...a to v triede ti nezavidim,mam to podobne a este nieco,ked ti chalan vynada do k...,nestoji za nic..tod vse