Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chcem bábatko

samko r.

To by si si musela merať bazálnu teplotu a zapisovať v menštruačnom kalendári, ale nie mesiac, ale viac a vytvoriť si priemer, ale aj tak nie je stopercentný. Bože, už som ako babica. Ivka ti to vysvetlí ako žena žene.

Ivka 1

Tesorino mám dve deti. Nespoliehala by
som však na vitamíny z lekárne,sú možno
z prírodných surovín ale spracované chemickým spôsobom a obsahujú hodne chemických konzervantov a farbív.Telo z nich dokáže zúžitkovať max. 10 % ostatné sa vylúči močom a stolicou.

samko r.

Ozaj, aby som nezabudol, dobre povedala Ivka, moc sa na tie plodné dni nespoliehajte. Niektorá žena môže otehotnieť len počas svojích dní(menzesu), iná hneď v prvý deň po ňom. Je to individuálne, preto treba skúšať každý deň, niektorý sa musí ujať! Ozaj a majte na pamäti aby ste neplodili opití, vtedy veľmi stúpa riziko postihnutia plodu Douwnovým syndrómom. A chcete mať predsa zdravé potomstvo, nie je tak?

Ivka 1

Ano sú aj doplnky výživy na prírodnej báze,ktoré užívajú spoločne muž aj žena.Organizmus dostane potrebné vitamíny,minerálne látky a stopové prvky a to podarí sa to.

tesorino

povedal ze keby sa nam aj tak nedarilo ze mu moze predpisat nejake lieky co este viac podporia pohyblivost spermii

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.