chcem bábatko

Daniela191

Teraz ma napadlo, že moja bývala spolužiačka nehomla otehotnieť asi 3-4 roky, potom si zohnala nejakú vecičku, ktorá jej myslím že podľa slín ukázala či je plodná alebo nie, a otehotnela. Skús sa na to informovať.

mabellka

daniela 191:
dakujem za rady.HAK neberiem uz vyse roka. Stale nic. Ale o babo sa snazim asi 3 mesiac. boze ja ti tak zavidim...aj ja chcem byt v 12 tyzdni.:((( strasne drzim palceky, aby bolo zdrave...

Daniela191

To carry: Nemáš orgazmus ani keď masturbuješ?
To carry a mabellka: Takže kočky, ja som brala HAK, vysadila som ju, prvý mesiac nič, druhý mesiac som sa s prepáčením "nasrala", vyrátala plodné dni t.j cca 12/14, počas milovania som si predstavovala tie malé potvorky ako hrajú preteky :), po milovaní som si dala vankúš pod zadok, vyložila nohy na stenu a ostala som v tejto polohe cca 20 minút. Asi 3 deň po milovaní mi absolutne nechutila cigareta, akoby som mala žlč v puse a to som tušila, že to vyšlo. Teraz som v 12 týždni, na PN som od 4 týždňa, oddychujem, vyvalujem sa takže som údajne aj vďaka tomu negrckala. Cítim sa max. super a dúfam, že tá naša žubrienka tiež. Nie je to bohvieaký recept, ale u mňa to zabralo. Prajem vám veľa šťastia:)))

samko r.

Neboj sa ten víkend určite príde. A keď to nebude vychádzať na víkend, zoberte si dovolenku 2-3 dni a chodte v týždni. Len pamätaj, nikdy sa na "chatu" dopredu neteš, lebo vtedy sa všetko pokazí. Najlepšie je ísť z minúty na minútu. Tak je to nad očakávania.

mabellka

samko r.

ta chata ma zaujala myslim, ze by to bolo fayn, aspon na vikend by som dakam isla....len co z toho ked mi ovulacia nevychadza na vik???

samko r.

Carrie, v žiadnom prípade ťa za to nevysmejem!!! Ty počuj, nebude to práve v tom? Ak máš rozumného muža, nájdite spoločne nejakú metódu, kde ho dosiahneš. Vystreté nohy, penis sa pri penetrácii trie o klitoris, vzrušenie narastá, orgazmus prichádza... trpíš pri milovaní bolesťami? Tu sa poraď, veď sú tu samí kamaráti a kamarátky, ktorí ti určite budú chcieť poradiť. A potom to určite príde a bude búchať šampanské....

samko r.

Carrie, aj to je dobrý nápad vzdať sa toho a potom to určite príde. Ale nie v strese. Chodťe niekde na dovolenku, či už k moru, na hory na chatu a tak. Naši známi majú dve deti a obe splodili keď boli s nami na chate na horách!!!! Bože, len si teraz nemysli, že tam prebiehal swingers párty!!! Tam sa jednalo o to, že obaja boli úplne uvolnení, rozumieš opekanie, zber hríbov, tichá hudba posedenie pri ohníku, pocit bezpečia. To je balzam na nervy.