mam mu to povedat?

Príspevok v téme: mam mu to povedat?
kiki

Mojmu priatelovi verim.Sme spolu vyse dvoch rokov a milujeme sa stale viac.Vazim si ho lebo je velmi zasadovy a cestny.Casto sa bavime o nevere o svete okolo nas o ludoch a dala by som za neho ruku do ohna.Az do teraz...Nahodou som v jeho pocitaci nasla zaspajchrovane stranky,so silne erotickym podtonom,na ktorych mozes stahovat fotky,chatovat...Nemam dokaz ze na tieto stranky pravidelne chodi,ale uz len fakt ze si taketo nieco tajne pozera a dokonca si to zaradi medzi svoje oblubene stranky ma znepokojuje.V kutiku duse verim ze nie je taky skazeny.K tomu musim podotknut,ze v sexe nam to klape uplne 100%,tak nemam dovod si mysliet ze by mu nieco chybalo.
Je to normalne ze muzi vyhladavaju taketo stranky?A mam mu to povedat ze o tom viem?Mam sa ho opytat preco ma takuto stranku zaradenu medzi svojimi oblubenymi?Tieto otazky mi chodia hlavou hlavne preto ze som si myslela ze on je iny.Su vsetci muzi rovnaki?Muzi,piste!!!!

zlorbica

Fall - a ked to nic neznamena, tak preco to robite? stale a dookola? aj ked vam partnerka povie ake to je pre nu ponizujuce...

zlorbica

ved ano, aj sme sa rozpravali..hadam milion krat..aj ma ubezpecoval ze je vsetko ok..lenze ja to nedokazem prekonat..neznesiem predstavu ze mu viac zalezi na tych internetovych chuderach ako na mne...odo mna vecer uteka lebo ze este musi doma nieco urobit.a na druhy den zistim ze ich znovu sledoval..tak je to normalne?

Ema132

nemusis sa bat, ved to je uplne normalne... :) ja som sice baba ale tiez si pozeram take vselijake stranky..:)) a viem ze aj moj priatel..sme spolu tri roky, neskutocne sa milujeme a sex je tiez skvely, cize je to len taka akokeby potreba alebo ako to nazvat..tiez sa tam da najst aj inspiracia:) ale myslim, ze ked ta to takto moc trapi, tak by si mu to mala povedat a porozpravali by ste sa o tom...a on ta urcite ubezpeci, ze za tym nemas hladat nejaky problem vo vztahu..;)

Fall

vsetci to robime/muzi/ niektori viac niektori menej, s vami, zenami, ako nasimi partnerkami to nic nema, neznamena to, ze by ste pre nas boli menej atraktivne, alebo, ze nam nieco chyba, pripadne akekolvek ine zajacie umysli, alebo nebodaj nespokojnost so sexom, neznamena to naozaj nic.

zlorbica

aj mne to vadi. a velmi..zoziera ma to ze moj priatel stale opakovane sleduje tieto stranky. snazila som sa mu to vysvetlit ako ma to ponizuje a nici..aj slubi ze sa bude krotit ale ja uz normalne vidim na nom ze tam zase pozeral..neviem ci som ja nejaka prilis hrda alebo co..lenze nedokazem toto prekonat, citim sa hrozne ponizene, urazene, zmatene..ked sa dozviem ze to sledoval, som z toho celeho uz tak vynervovana, ze az dostavam triasku..tak neviem co dalej

lilly

Mňa to tiež hrozne štve, keĎ načapem toho môjho ako si pozerá čo len holú babu v novom čase! Mi to príde také poníženie alebo čo. Robím si z neho preto srandu a podrypujem s tým, ale vadí mi to proste a narovinu som mu to povedala. A všetci chlapi sú v istých veciach rovnakí, to si buď istá

panika

:)
Kiki-ale ak mas potrebu o tom hovorit, povedz mu to..Lebo ak ta to bude z vnutra zozierat, narusi to vas vztah. Ale uprimne - nic za tym nehladaj, je to virtualny svet