Problem s Vapnikom??

Príspevok v téme: Problem s Vapnikom??
asitak

Dobry vecer.Mam 20 rokov.Mam problem s praskanim kosti. Takmer pri kazdom pohybe mi praskne bud rameno, laket, zapastie, koncek prostrednika!? a najneprijemnejsie je ked sa to prejavi v stehennom klbe. Zacalo sa to v marci s kolenom.Vtedy som sa tomu neako moc nevenoval.Bol som zaneprazdneny pracou. Vobec to nebolelo. Po mesiaci sa prejavila mierna bolest.Tak som navstivil lekara.Nakolko nie som obcanom krajiny v ktorej momentalne pracujem, vietes si predsatavit ake boli reakcie.Este som sa ja citil trapne. Takze som dostal ibuprofen, ze to vsetko vyriesi.Nestalo sa tak.Tak som tam zasa isiel.Ale zasa bez vysledkov - ze vraj to nemoze byt nic vazne. Ziadne RTG alebo podobne mi nechceli spravit.
Po mesiaci sa to tzv. ´´pukanie´´ zhorsilo.Nie je to vobec bolestive, len ma desi ze vobec neviem z coho to moze byt.Ked sa napnem, tak to jemne praskne aj v oblasti hrudnika.
Rozmyslal som ci to nemoze byt od rozdielnych stravovacych zvyklosti, alebo koli nedostatku vapniku....moze byt ze som v poslednej dobe nejedol tolko mliecnych vyrobkov.
Najhorsie je ked mi zacnu boliet boky.To sa vsak stane 1, 2krat do tyzdna.Neviem ci to s tym suvysi ale moze byt.Dnes som kupil komplexny multivitamin, a Kalcium800 v nadeji ze to pomoze.Uz vazne neviem rady. Nerobim neaku tazku fyzicku pracu, a nepripisoval by som to ani na tejto stranke uz spominanej hypermobilite....skor naopak.Mam sedave zamestnenie. Dopredu Vam dakujem za odpoved.

asitak

No jasne su to asi klby, ale ked to dobre viem tak v hurdniku klby velmi nie su a aj tam sa to robi.
A ta zelatina to je co vlastne?je to volne dostupne??

panika

je rozdiel medzi kostou a klbom..nepukaju ti klby ? mozno treba vyzivu pre klby -zelatinu alebo nieco take ( a nevadi ze nemakas fyzicky-si usedeny, to tiez nie je vyhra)