ako sa da prekonat sklamanie v laske?

Príspevok v téme: ako sa da prekonat sklamanie v laske?
robo75

Ahojte, mam taky problem s ktorym si neviem radu. Zalubil som sa do jednej zeny, ktoru nadovsetko milujem, ale ona ma niekoho. Väcsinu casu je v meste
v ktorom ja, to je ale od miesta kde je jej priatel dost vzdialene. Velmi sme sa zblizili, myslim ze si fajn rozumieme a 2 krat to uz vyzeralo tak ze sa mi podari byt snou, ale 2 krat sa rozhodla nakoniec nie pre mna. Dost
ma to vzalo a musim ako chlap priznat, ze taky pocit som este nezazil.Prvy krat v zivote ma nejaka zena rozplakala, nemozem sa sustredit na pracu, na nic a neviem proti tomu bojovat.Stale pozeram na telefon, na mail ci nenapise ako blby.Neviem, kde som sa spravil chybu a ani neviem preco na to nemozem zabudnut a prehodit to cez hlavu.Mam 30 a zazil som to naozaj prvy krat. Viete mi poradit ako mam proti tomu bojovat? Chcem sa zase smiat a uzivat sa zivot, ale nejde to.Pomoze mi psycholog?
Dakujem

robo75

to klaudika : no tiez Ti radim, ze radsej na neho co najskor zabudni,
aj ked to asi nebude lahke ak si naozaj zamilovana. Budem Ti drzat palce, papa

libi

klaudika: radsej nanho zabudni...taketo nezaväzné vzťahy sú o nicom...v nich ide len o sex-prípadne o vyplnenie volneho casu danej osoby - to viem z vlastnej skusenosti...takze radsej sa \"obhliadni\" po niekom inom..a na dotycneho zabudni...

klaudika:)

MNO THAK JA MAM TAKY PROBLEM ZE STRASNE SOM SA ZALUBILA DO JEDNEHO XALANA..KTORY MA NELUBI:(ALE ON SI CE LEN SMNOU UZIVAT..AKO DAKEDY SME SPOLU..A BOZKAVAME SA A THAK..A PISEME SI TAKE KORENISTE VECI..A VYZERA TO TAK AKO KEBY MA CEL..DAVA MI NADEJ..ALE ZRAZU MI JU ZOBERIE..ZE JE INY..UZ KED VIDI Z MOJEJ STRANY ZE HO VELMO CEM..PJOSTE VIDIM TO ZE NECE NIC VIAC AKO LEN BYT SMNOU NEZAVEZNE..ALE NIC VIAC..:(ALE MNA TO STRASNE TRAPI..LEBO HO MILUJEM..POMOZTE MI PLOSIM..SOM ZUFALA:(

robo75

no ja si myslim ze nie som typ, ktory sa uzavrie do seba a nevie sa stoho dostat.Prave naopak, mam konicky, zijem naozaj fajn zivot, akurat sa uz neviem zalubit.Nechcem byt s niekym a nemilovat ho uplne a zase nemozem mat niekoho milujem.Tazko povedat ako to dopadne, mozno raz pride vila z rozpravky, pobozka ma a bude to. Potom sa mozno zobudim,zistim ze to bol sen a budem musiet do prace :) ja viem, standujem sam zo seba, ale prvu zenu ktoru budem aspol s polovice tak lubit si zoberiem za zenu.Ak ma teda neodmietne

cica

vsetko vylieci cas...je milosrdny,aj ked to cakanie na vystriezvenie boli...ja som po rozchode s milovanym clovekom plakala,plakala a este raz plakala.ten sklucujuci pocit,ze ho uz nikdy neuvidim,myslela som si,ze to neprezijem...pomohla mi silna viera v Boha,kazdodenne povinnosti a hlavne ten cas.ale musim ti povedat,ze nanho este aj dnes myslim,po osmich rokoch...ak niekoho uprimne milujes,nezabudnes nikdy...

liiila

Zazila som tazky rozchod, schudla som za mesiac 6 kg.Zacala som si vybavovat odchod do zahranicia, nebolo to jednoduche..ale silna motivacia, starosti o buducnost za hranicami ma velmi rychlo vyliecili. najdi si bombasticky ciel, a si rychlo von s problemov

robo:)))))

fuuu presne viem ako ti je. Aj ja uz poznam co to je milovat. Tak isto nemam sancu, ale viem ze ju budem milovat stale. Uz nikdy to nebude len dalsia znamost. Aj ked verim ze v zivote nieco take dokazem citit aj k niekomu inemu, stale bude kus mojho srdca patrit aj jej. Ono to chce len prekonat, zmierit sa s tym ze je cas ist dalej a netrapit sa zbytocne.

robo75

to dada : ja si aj napriek vsetkemu myslim ze existuju spravne zeny a som vecny optimista. Myslim si, ze prava laska urcite existuje, otazka je ze ci ju stretnes resp. ked ju stretnes ci to aj spoznas.To ze sa do niekoho clovek zalubi, zafunguje chemia este prava laska nemusi byt.U mna stale neexistuje jeden jediny kedy by som si na tu zenu nespomenul.Vzdy ju budem lubit, nech je akakolvek a nech sa akokolvek rozhodla, v kazdom pripade ale stale verim, ze to este pride.Proste som asi nepoucitelny, ale clovek musi niecomu verit a ja sa nerad vzdavam.

SHAKTI

sama si si odpovedala,ak si nezasluzi aby si nad nim premyslala...nepremyslaj..myslis ze on premysla?trapi sa? tak preco by si to mala robit ty?? a prave tymto si zatvaras ocka a srdiecko pred laskou..putanim sa k minulosti,ktora je uz minulostou a nie buducnostou.