únava

Príspevok v téme: únava
babulka169

Uz priblizne 2 mesiace ma trápi strašná únava,velmi zle a ťažko sa mi dýcha a mávam bolesti v hornej časti chrbta(medzi lopatkami).Málo vydržím stát alebo chodiť. Rýchlo sa únavím a musím si sadnúť alebo lahnúť je to taký pocit ako keby som mala málo okysličený ogranizmus.Dosť často zvyknem mávať aj migrenózne stavy pri ktorých aj zvraciam.Kúpila som si coenzyme q10 ale situácia sa u mna nezlepšila. Prosím poraďte čím by to mohlo byt alebo co by mi mohlo pomoct. Dakuejm:)

Bathory1560

babulka169: skus navstivit internistu alebo imunologa (odporucam skor tu druhu moznost). ja mam podobny problem a az po pol roku sa lekarom podarilo zistit, ze mam okrem ineho aj poruchu bunkovej imunity. popri predpisanych liekoch na stimulaciu imunitneho systemu uzivam aj ENERGY SPEKTRUM (tiez obsahuje koenzym Q10, ale aj siroke spektrum vitaminov, podla informacie v lekarni vraj samotny koenzym Q10 pri unave nepomaha). ale ak ti mozem odporucit, navstiv najprv lekara. aj volnopredajne lieky mozu uskodit, ak nie su uzivane spravne (pri jednej diagnoze mozu ublizit, pri inej pohorsit). ak chces, moja adresa je bathory1560@azet.sk

RNG

Ercika,Znie to ako nasledok pomalej nakazy(borelioza, chlamidia). Definitivne by som sa nechal vysetrit na tieto.
Tiez na mineraly v krvi.

ercika

Ahoj.Uz asi 3.rok ma trápi unava,ale pocitujem ze je to stále horsie. Vsimla som si ze mám problém sa vyjadrovat,zabudam slová,alebo ich zle vyslovym.Casto sa mi stáva ze sa pokusam nieco porozprávat a zial nenapadnu ma slová. Spim min.7hod,mám dostatocny prijem vytaminov,takze neviem si predstavit co sa somnou deje.Bola by som velmi
vdacná keby ste mi vedeli poradit.Dakujem pekne :)

RNG

Davkovanie koenzymu CQ10 vyskumnikmi pre srdciarov bolo 200 do 400 mg denne
Menej nepracuje
Unava moze byt sposobene oslabenim tela nejakymi patogenmi
Posilnit je mozno doplnenim vitaminov a mineralov
Skuste 3 gramy vitaminu C(ester C,) 400 IU vitaminu E. 30 mg zinku, dobru mineralovu zmes na kosti pripadne zmes B vitaminov stress-B
Najdite si lacnejsi zdroj na Google.sk
pod napr. doplnky,stress-B