AIDS

Príspevok v téme: AIDS
Smutna:(((

Ahojte ludia..pred urcitym casom mi priatel povedal, ze v lete spaval s inou. To som myslela ze zomriem. Sme spolu viac ako dva roky..mam 17. po tej sprave mi ale povedal este horsiu vec, ze ho nakazila AIDS...dala som si spravit testy aj ja na jeho naliehanie, pozitivne. Som HIV pozitivna..ja a on sme sa dali spolu opat dokopy. nemam nikoho ineho. nedokazem ale zit s myslienkou, ze zomieram. prosim vas, pomozte mi...ak mate aj vy takyto problem, urcite sa ozvite..nenechajte ma v tom samu, rozmyslam, ze sa zabijem. Aj tak zomriem..:(((

maik

Ahoj smutná,
viem čo preživaš, ak ti záleži na tvojom živote, s možnosťou prežitia, napíš mi, veľmi rád ti pomôžem. Veriš mi? Presvedčíš sa.

kamencok

ahojte citam vaše príspevky a rada by z nich vytazila...
pisem diplomovku o hiv,zameranu na kvalitu zivota ludi infikovaných vírusom HIV, a velmi by ste mi pomohli, ak by som vam mohla poslat svoj dotaznik a vy by ste ho vyplnili...
v ramci diplomovky navstivim aj prahu, je tam azylovy dom, kde sa stretavaju takto nakazeni pacienti, no ja potrebujem co najviac vyplnených dotaznikov, tak preto volim aj tuto formu
mozme sa aj stretnut, ale ak nechcete, tak mi postaci, ak by ste mi dali na vas kontakt, by vam ho zaslala
robim ten prieskum vo svojej diplomovke, preto, lebo aj u nas na slovensku mame hiv pozitivnych a venuje sa im malo poornosti...
co sa tyka testovania, to je zadarmo v statnych zdravotných ústavoch...
ak sa najde niekto tak poprosim mail na kamencok@centrum.sk dakujem

pink bubble

Ahoj,
jednoznacne si kup knihu od S.N.Lazareva . Diagnostika karmy.Ktorykolvek diel najdes v knihkupectve ber lebo sa velmi tazko zhanaju.
mnoho pochopis z tvojej choroby a mozno aj mnoho vyriesis...

jana98

pre pomoc myslim si ze si steba len strelil ten byvali keby to naozaj ma tak by to tak nepovedal ze len tak :))) nebojkaj len ta chcel postrasit nemyslim ze ma hiv ale pre istotu skus ist k doktorke a povedz jej co ta trapi

pomoc

asi ma trafí. bývalý mi oznámil, ze je HIV pozitívny, ale že netuší odkedy...
keby to aspoň vravel s ľútosťou ale nie akože, ozaj, som ti zabudol povedať, že som HIV pozitívny.
držte mi palcúchy. nejde mi ani tak o mňa, ale o môjho momentálneho priateľa :((