AIDS

Príspevok v téme: AIDS
Smutna:(((

Ahojte ludia..pred urcitym casom mi priatel povedal, ze v lete spaval s inou. To som myslela ze zomriem. Sme spolu viac ako dva roky..mam 17. po tej sprave mi ale povedal este horsiu vec, ze ho nakazila AIDS...dala som si spravit testy aj ja na jeho naliehanie, pozitivne. Som HIV pozitivna..ja a on sme sa dali spolu opat dokopy. nemam nikoho ineho. nedokazem ale zit s myslienkou, ze zomieram. prosim vas, pomozte mi...ak mate aj vy takyto problem, urcite sa ozvite..nenechajte ma v tom samu, rozmyslam, ze sa zabijem. Aj tak zomriem..:(((

fifa

:((Je to fakt strašné a ked sa zamyslím nad mojími problémamy prídu mi banálne.
Smrť je prirodzená súčasť života, no u 17 ročnej to ťažko pochopiť.

ani

minuly rok mi zomrel znami mal 22 rokov (utopil sa, ked sme sa boli kupat)... trvalo mi dlho kym som sa z toho dostala. Ked som si toto vsetko precitala opat mi vyhrkli slzy do oci. Nechapem preco mladi ludia musia zomierat :-(((((.

EnRicco

juka: ak si vsimnes na zaciatku tohoto fora si pytala moj mail. Pisali sme si a aj volali... Islo to s jej zdravim dole vodou a to strasne rychlo...
dara23: aj ja som si myslel ze to dobre dopadne, avsak od noveho roka sa jej stav zhorsil. Jej krvny obraz z maja bol kriticky. Je mi za nou velmi smutno. Bolo to skvele dievca.

dara23

enricco...pomaly celé som si to tu prečítla..an začiatku to vyzeral an príbeh s dobrým koncom..ale vznikla s toho velmi smutná dráma..najradšej by som plakala..

EnRicco

Je mi to luto ale zakladatelka tejto temy t.j. smutna:((( koncom juna opustila nas svet. Posledny krat ked som snou hovoril, mi povedala citujem: "Nebud smutny, ani ja nie som, vies, odchadzam ako hrdina, bojovala som az do konca." Poprosim Vas uctime si ju aspon spomienkou... Zbohom smutna:(((

maik

ahoj smutna,
iste je ťažke sa vžiť do Tvojej situacie. Som novo zaregistrovaný, čo sa týka Tvojho problemu ak chceš, ozvy sa, ako si na tom, najdeme spôsob, ako
by sa Ti dalo pomôcť.

maik