Nema chut na sex :(

Príspevok v téme: Nema chut na sex :(
iwa

byvala som s priatelom na private este s dalsimi 2 ludmi ,takze velke sukromie nebolo,a aj tak sme sex mali tak 3ktat do tyzdna.po pol roku boli neake problemi aj koli antikoncepcii a tak viac ako pol roka nic. teraz mame aj cas a aj kde ved mame svoj byt ale sex je tak 4 krat za mesiac. nechtiac som sa dopocula,ze si mysli ze jeho byvala bola v tomto ovela lepsia( je moj prvy ,ona mala x chalanov)aj ked ma to ranilo ..aj tak mam nanho chut ..ale zda sa mi ze sme 50 rocni manzelia a nie 24 rocny mlady par. bude to horsie ?tuzim zazit tu vasen ked zo seba strhavate veci a milujete sa kedy sa len da.. a nie toto a potom ze chlapi stale na to myslia ..dokonca nechcel ani oral minule a to viem ze to ma rad...poradte...dakujem ...

Daniela191

Iwa ani nevieš aký sú chlapi/ženy neskutočne vynaliezavý pri nevere. Tiež mám ten pocit, že ti zahýba. Bohužial, alebo chvalabohu?:))

kiri

Iwa> vies, kde je cely den, alebo si myslis, ze vies, kde je cely den? Nadcasy? Sluzobky? Zrazu musi kamsi odbehnut na hodinku?

apolon

Mozne je vsetko, aj to dobre, aj to zle. Pises, ze predtym ste mali sex aj 3x za tyzden. Pamatas sa este ake to bolo? Porovnaj si to, aky bol pritom vtedy a aky byva teraz a skus logicky vyvodit nejake zavery. Ale aj tak este neprepadaj panike (ak by si usudila nieco hrozne zle). Ked uz si nebudes ista a citis, ze sa nechces trapit, vyjdi z pravdou von a to do takej miery, aku uznas za vhodnu, len aby sa Ti to nevypomstilo, ked by si mu nahodou krivdila.

Ja by som zacal najprv zlahka, nie hned utocit na neveru. Skus z neho dostat, preco nie si pre neho tak pritazliva ako predtym. Uprimnost by mala pomoct, aj ked moze pomoct k rozchodu. Ale preco by to malo byt zle? Ak vztah nefunguje, tak naco v nom ostavat a trapit sa? Muzi (aj ja som) su obcas, pocujem ze vacsinou, hlupi a nevedia, co maju, kym to nestratia. Mozno sa rozidete a ked si najdes ineho, tak zacne za Tebou strasne doliezat a robit problemy. Take pribehy som uz pocul. Samozrejme Ti to nezelam.

Si mlada a urcite si najdes niekoho ineho, kto Ta viac oceni a bude si Ta vazit, ked by k tomu malo dojst. Prepac, zacal som pisat o negativnom vyvoji a o rozchode, ale chcel som, aby si v tom nevidela hrozbu, ale skor nove moznosti a svetlu nadej, ak by na to malo prist.

A teraz pozitivne. Ja osobne by som uprednostnil zenu, ktora by bola ku mne uprimna v urcitej miere, mozno 100% uprimnosti by som nezniesol a znicilo by ma to, ale chcem, aby bola moja partnerka ku mne uprimna a to co najviac. Takze to skus, vyjasnite si to medzi sebou, ako to citis a co by si od neho chcela a co chce vlastne on od Teba. Snad Ti to vyjde a budete mat nadherny vztah. A keby nie, tak v mori plave vela ryb, niekoho uz ulovis, chi chi. :))

kiri

Iwa, nechcem malovat certa na stenu, ale to je ako z pribehu o nevernom muzovi, ktory je vysexovany od nejakej k.... a s Tebou uz nevladze a nechce sa mu. Pripada taka moznost do uvahy?