poradte

Príspevok v téme: poradte
misko.p

snazim sa schudnut asi aj ked nemusim pretoze meriam 175cm a vazim asi 68 kg ale predsa mam tak trochu vetsie brucho ako by som chcel mat tak denne jedavam asi len nejake 7-8 rozkou a ovocie po 17 hodine uz nic nejem ale pijem strastne vela vody posledny tyzden som to ratar a v priemere za den vypijem asi 7-8 litrov vody mozem aj od toho pribrat? a je to dobre na zdravie? a kazdy vecer robym asi 100 brusakou a mam dojem ze po tyzdni je to dost vidiet a sportujem aktivne hravam futbal a v behu som tiez velmi nadpriemerny

zupa

nafuknute brucho mozes mat aj z vody, oblicky ju nestihaju prefiltrovavat a vylucovat a tak si prilis zavodneny a akoby opuchnuty....
chcelo by to lepsie zlozenie jedalnicka, chyba vlaknina, bielokviny... aj s nedostatku vlakniny nafukuje....

lea

Kiri, nesmie sa robit tolko brusakov. maximalne 100 denne by som povedala. mozes si nenavratne poskodit medzistavcove platnicky a je to dozivotne velmi bolestive

jonzetta

nepapaj tolko rozkov, skus si zvyknut na chleba a tak... a prosim ta preco chces chudnut??? sak si mozno aj prilis chudy... ale to je tvoja vec... proste skus jest pestrejsiu stravu-nie len tie rozky a pravidelne! a myslim ze 7-8litrov je trochu vela... to neni zdrave... zredukuj to ked tak aspon na 5...