~~~ GASTRITIDA ~~~

Príspevok v téme: ~~~ GASTRITIDA ~~~
kiri

Mam gastritidu tretieho stupna a aj moje hrube crevo ma vraj mizerne vstrebavanie. Odkedy to viem, jem delenu stravu, nasledkom coho mi prestalo byvat z akehokolvek jedla zle. Moj problem spociva v tom, ze ani tak sa mi nedari schudnut. Uzivam aj Reductil, dodrziavam pitny rezim, nejem pecivo, sladkeho len velmi malo, uzivam LKVB6, kde-tu aj cvicim a zo vsetkych sil sa snazim nejest po osmej vecer. No kila sa na mne drzia ako kliest a nie a nie odist. Viete mi poradit? Fakt ma trapi asi 20-25 kg nadvaha.

RNG

kiri, najprv adresuj tu gastritidu.
Vsetko treba zacinat postupne.
Ten extreme lean supreme nie je hracka, ako lkvb6.Je to doslova brutal.
Plna davka by sa mala citit v prehrievani tela(termogeneracia.)
Este cisty lecitin v davke niekolko gramov denne by pomohol na uvolnenie tukov(emulzifikator=rozpustadlo)
Drzim ti palce. A nezabudni na prechadzky!

kiri

RNG> psylium mam,to je ok...len sa Ta chcem spytat> mamulka mi doniesla z Blavy ten Xtreme Lean Supreme a na nom sa pise, ze treba uzivat tri tabletky trikrat denne, cize dokopy denne devat. Pocuj, ved to je brutal. Tie kapsule su take velke cierne, uz to ma udivuje, ze tu jednu davku nedaju nejak do jednej kapsuly.... Ved mne je protivne prehltnut jednu a nieto este tri narez. No, ale o inom som chcela> nemam zacat s mensou davkou, alebo mam ist podla navodu? Lebo v tom pripade je to celkom draha zalezitost, ak mam zjest 120 tabliet za 14 dni za cenu 468,-Sk. Mesacne to vychadza skoro liter, co nie je malo....dufam, ze je naozaj taky ucinny, lebo som si nechala kupit tri balenia, kt. sa na mna usmievaju z kuchynskeho stola, tak snad to nebudu vyhodene prachy. Nech uz toto preboha zabere, lebo som za "vselico na chudnutie" vyvalila tolko penazi, ze by som uz za to mala dovolenku v Karibiku.

RNG

Kiri, co tak aj nejake to psylium si niekde zozen a dobre probiotikum, pre istotu proti tomu zlemu vstrebavaniu.
Na tu gastritidu by ti urobilo dobre DGL, ale to asi tam este nie je,ale skus aspon dumbier-zazvor.
Je korenisty, ale da sa z neho robit caj alebo pridavat do jedla ako korenie.asi tak 1 gram cerstveho denne by ti urobil dobre.
Ale musi byt dobre rozptyleny(rozslahat,) lebo je dost korenisty
Predtym v teme na kinedril som spomenul recept mojej manzelku na suseny/kandizovany dumbier. To aby si ho mohla nosit za sebou v malej krabicke. V tom stave je ucinny roky.

kiri

Zajtra moja mama ide pracovne do Blavy, tak som ju poverila, nech mi kupi ten Xtreme Lean Supreme, som zvedava, ake to bude. RNG, dufam, ze mas pravdu, budes mojim osobnym anjelom, ak schudnem.

RNG

LKVB6 je dobra zmes, len je jej malo v pilulke, ako som uz bol pisal na tuto temu.
No ako vidim, niekomu staci aj to.
Definitivne to stoji za pokus.
Len ta cena musi ist dole podstatne, aby to bolo dostupne kazdemu.

babenka alias muska

Kiri, mne LKVB6 veľmi pomohlo. Niekedy je to ale o výdrži. Organizmus sa musí akoby prepnúť na nové metabolické fungovanie, lebo dlho sa bráni siahnúť na svoje tukové zásoby a zmenu doterajšieho zabehnutého režimu. Väčší problém u teba je však zlé vstrebávanie čreva. RNG má pravdu, potrebuješ tiež kvalitné probiotické kultúry. Nesmierne dôležitý je aj pohyb, zlepšuje funkciu všetkých orgánov a zvyšuješ aj výdaj energie. Stačí keď začneš pomaly, minimálne tri krát týždenne 30-40 minút. Uvidíš, postupne sa váha pohne smerom dole. Daj si pozor na preháňadlá, tie síce prečistia, ale živiny sa nestihnú vstrebať a v organizme potom chýbajú dôležité látky.

kiri

RNG: chcem sa Ta spytat, ako by som si mohla cez net objednat Xtreme Lean Supreme. Kukla som to na www.doplnky.sk a tam je sice podrobny popis a cena, ale obchod je len jeden v Bratislave a nepisu tam, ze by posielali na dobierku. Porad mi prosim, rada by som si ho kupila.