neviem co robyt

Príspevok v téme: neviem co robyt
blade22

mam dost velky problem na pokeci som sa zoznamil z babou nikdy sme sa este nestretli asi tak 2 mesiace sme si pisali a ja som mal ten pocit ze som sa do nej zalubil tak som jej to povedal ona mi nato povedala ze mama tiez velmi rada tak som bol stastny ale potom som si snou nejaky cas nepisal a teras ked som si snou znovu zacal pisat tak mi ide priam nanervi nedokazem pochopit ze ako som ju mohol mat tak velmi rad ale nechcem jej to hovorit ze ju teras vlastne nenavidim lebo ma ma naozaj rada a nechcem ju nijako ranit teras zacala hovorit aj o stretnuti a ja som ho prijal ale mam velmi zly pocit stoho ze tam zo mna nieco vyleti a velmi ju urazim alebo ze sa do nej znovu zalubim ked sa stretneme. podotykam ze kvoli nej som prestal fajcit,pit a aj nadavat tak mam teras dost velke stresi lebo vsetci okolo mna to robia a este jej davam za vinu ze kvoli nej som pokaslal nieco na com mi velmi zalezi pretoze som musel mysliet na nu. je aj dost pekna a ja nevyzeram najlepsie tak som rad ze sa o mna zaujima taka super pekna baba to je asi jedine co ma na nej teras pritahuje ja naozaj neviem co mam spravit prosim poradte

blade22

mas pravdu ja naozaj neviem ze co mam spravit a nad vztahom snou som uz rozmyslal zda sa mi ze by to aj mohlo fungovat lebo si rozumieme naozaj vyborne ale ja mam ten pocit ze ju nemam rad moze to byt aj tym ze si spolu denne piseme asi tak 3-4 hodine?netreba si od seba nejako oddychnut? a uz som bol zalubeny tak viem co mam citi a to co cotim teras je presny opak toho co som citil

brum

zda sa mi, ze poriadne nevies co chces. kazdopadne, to, co prezivas nie je laska. ked niekoho milujes, nemozes ho zrazu bezdovodne zacat nenavidiet. a co mas teraz robit? podla mna by si mal popremyslat nad sebou, nad tym co pre teba ta slecna znamena, pripadne nad moznym vztahom. a rozhodnut sa ,co vlastne chces.