Piercing do nosa! Bolí?

diamant19

ahoj no ja som si davala robit pred pol rokom ihlou a tiez som sa strasne bala koli tym videam ... no je to asi iba tak ako ked ta pch komar nic viac ... mne sa tie videa zdaju prehnane ... ale urcite si daj s ihlou ...

Kejtý.H

Chem si dať piercing do nosa ale neviem z akého materiálu .. akože zlato ,titán a podobne .. ktorý je najlepší ..??

L.u.c.i.n.Q.

čááute..prestrelenie je podla mna aj rýchlejsie..kedsomsi prepichovla usta tak to velmibolelo!! :( :(... ale mysliim ze ked si dam prestrelit nos tak aš tak bolet nebude..pretože to je dost rýchli záákrok ...kus to pichne.. a je to v pohodké..:):)

tina78

ahojte
vcera som si dala piercing do nosa
ako ho mam spravne cistit? mam take kvapky ale to si mam aj hybat stym piercingom ci len potierat?

lencici5561

ahojte..chcela by som poradiť :D...chcem si dať prestreliť nos ale neviem kde či sa to dá aj v zlatníctve a koľko by to stálo :D..prosím vás poraďte mi ďakujem :D

sisusa

Ja mam 2 tyzdne pearcing v nose stalo ma to 3€ ale poradte mi aku si mam dat nausnicu uz som jednu stratila je nejaka taka ktora sa da nejako zapnut ako do ucha ???? plssss
a inac vobec to neboli :D

Jahodkaaa

No tak ja mám prestrelený nos. a to, že tu niektoré píšu, že nos sa nemôže prestrelovať atď atď je riadna kofotina... piercing v nose mám už 3 roky, hojil sa mi asi 4 dni, nechnisalo mi nič a nikdy som s ním nemala žiadne problémy. ide o to ako sa oň staráte a kde si to dávate robiť!! takže baby nebojte sa prestrelovania,len si treba vybrať dobré štúdio! :))

L.enca

Ja som si prepichla nos sama doma s ihlou. Riadne som si to vydenzifikovala, dala na to ľad a vôbec to nebolelo..zahojilo sa mi to za dva, tri dni. Ak sa bojíte tak prečo si to chcete dávať?