Piercing do nosa! Bolí?

Saška

cawte ludia...
ja už v pondelok budem mat pierc v nose a som len zvedava ze kolko to trva kym mozem vybrat z nosa ten pierc???a vymenit si ho alebo tak... pretoze budem musiet vybrat si ho obcas..pretoze moj otec o tom nevie...

domcha

Ale kde vôbecto nebolí, je to v pohode, ja mám piercing v nose, len tak pre seba, lebo sa mi to páči, malý decentný a bolesť len trošku asi 10 minút po nastrelení a potom v pohode, trošku červené miesto, inak v pohode......Držím ti palce a neboj sa pa

peta987654

...ludia ja mam v nose piercieng s gulickou na konci...a nejde mi vybrat....asi ma porazi.... co mam robit?? ale vazne, nerobte si prosim srandu...

SlaveGirl

NIE ,neboli je to len štípnutie 2-3 sekundy a je to za tebou...len si to treba dast urobit u profesionala on ti tam da taky zatočeny pierc aby ti nevypadol

Zabiatko

Zdravim, takze v prvom rade, mam piercing 7 rokov.Mala som 15 ked som si ho dala do nosa.Robil mi to kamarat zo studia tetovacie.Stresovala som jak decko a ked mi prepichoval nos ihlou, tak akurat mi slza stiekla aj to len preto ze prach citlivosti.Nebolelo to vobec, na druhy den som mala nos ok, trebea ho hlvane cistit zo zaciatku v liehu.Najlepsi je s hacikom, nie take rovne, elbo tie sa stracaju.Dalej, aj ja sa licim a davam si ho denne aj 100 krat von a nic sa nedeje.Dokonca som ho v noci stratila raz,svrbel ma nos a mi vypadol.Prisal som na to po 12 hodinach.Nasla som ho dala si ho spat a vsekto bolo ok.Dierku nevidno ak neamate piercing momentalne v nose takze pohhoda.dodnes som rada ze ho mam.Stale sa mi paci.Hlavne nezabudnite ze na maly nos neide velky piercing.A na velky treba tiez mensi.Kto vaha, olutuje.Bli to menej jak stipnutie osou.Ani krv netecie pritom.

pastekarka

čawte deckaaa:D pocuvajte ty ktory si chcete dat ten pierc a bojite sa poviem vam takto nemate sa coho:D ja som strasne stresovalaaaa ale ked mi to spravila bola som prekvapena mna to vobec nebolelo alee tak kazdy ma prach citlivosti indee taksee mosno aj preto aleee vietecoo ovela radsej by som si dala prepichovat nos ako odoberat krv:D:D aa nastrelovanie neni dobre pretozeee sa to aj dlksie hoji:D aa ked sa prepichujee tak si ihla postupne robi cestuu cez tie vrstvy a pri prestrelovani to aj hnisaa :D:D man to za 3 dni prestalo boliet:D aa vieteco hacik je lepsie a pri nom sa nemusite vobec bat ze vypadne:D:D tak cautee a prekonajte saa ziaden strach:D

waitMJ

ako berem ze to chcete... vyzera to dobre miestami... ale teraz je s tym velky BOOM a myslim ze to ma asi kazda 3 osoba v meste ked sa tak prejdete... cojaviem... budte original... aspon to si ja o tom myslim...

a pocula som ze ked si to chcete vybrat tak to boli.. zase nie kazdeho... ja len viem ze s tym ma kamoska problemy... takze si ho ani nevybera...
-tak vela stastia :D

Saška

cawte :)
mozem ten pierc davat aj dole kedy len chcem????? napr.ked si dáám MAKE UP kazde ranooo :D mozem si ho vybrat kedy len chcem???

Shima2

Tak tie s guličkou na konci vypadavaju,stane sa občas,že zatrhneš o sveter ani nevieš ako a potom zistiš,že ho nemaš:-)Ja som mala ten s hačikom na konci,len mal tu nevyhodu,že bol dost hruby a tažko sa nasuval do tej dierky...Ked som mala stužkovu som si ho vybrala a po par dnoch som ho už nevedela dat s5 a ostala mi po nom diera ako krater,koža okolo nej tak zhrubla,tak si asi vieš predstavit ako vabne to dodnes vypada:-D Preto by som radšej zvolila tu guličky a davat si pozor(ked si zatrhneš o sveter pri hačiku tak to poriadne boli)alebo nejaky užši hačik,ale neviem či take su,možno aj hej:)