Piercing do nosa! Bolí?

sabuska

cawteee vsetciii..vsetci co sa bojiite bolesti tak si dajte piercing do nosa nastrelit..lebo ja som sa tiez strasne bali ci to bude boliet a tak dalej...ale absolutne nic som neciitila ked mi to nastrelovala to je len sekunda...waazne absolutne ziaaadna bolest..to je iba take ako by ste si nos stlacili dvoma prstami..a tiez som sa baala toho ze mi tam zostane nejaka jazvaa..ale absoluutne nic tam nemaam..takzee ziadny strach a do toho...ja si ho idem dat nastrelit ale teraz na lavuu stranu lebo mi vypadol a ryychlo mi to zaraastlo...takzee sa uz tesiim!ahojteeee:D

dominiQa

aooyte ja som si prepichla nos s a vobc ma to nebolelo len tie zaciatky boli ale ne he a supííšš je to pekne he

radulka

mam nausnicku v nosteku,v pupku a pred nedavnom som mala aj v jazyku. tak nostek nebolka a ani pupok. jazyk neboli pri prepichnuti ale az po ale je to taka bolest ktora sa da vydrzat. len pozor ked budes papat aby si si nepokazila zubenky,ja so si to preto vytiahla:(

ewik0915

no cawte ludia pride vam to divne ale je to tak mam piercing v nose nieco cez 2 mesiace a prepichovala som si to sama vobec nehnisalo ani nic co by malo najprv som si to vydenzifikovala domacou palenkou (nebolo ine :P) a potom prepichla sterilnou ihlou bolelo trosku ako ked si trhate obocko napr a vybehli ja slzicky sak nervi tam boli preto asi a potom aj krv mi sla ale asi 4 kvapky take vecie netiekla vela a potom som tam dala pirsing a uz v poho asi 2 tyzne som mala zapchaty nos ale nie moc iba malo no a uplne v poho ak cetet dajte si aj vy ale bacha ako vam reaguje organizmus ak je dost silny tak v poho ale ak byvate casto chory alebo mate nieco tak racej chodte do studia pap a ak cete ozvite sa na ewik0915@azet.sk

Carmenita

ja mam v nose aj pupku.ale ten v nose ma nenormalne bolel,tiez sa mi hned pustili slzy,skoro som odpadla.mam ho uz 5 rokov a tiez si ho nevyberam uz len kvoli tomu,co som si pren vytrpela.a samozrejme mi to robili v piers. studiu.

mirus...q...

nie vobec to neboli ....ja ho mamm ties som sa strasne bala .....ale pohoda za sekundu vam to prestrelia ani nezaregistrujete .......jedine co boli ked ho uz mate a pri vyzliekani si ho nechtiac vytiahnete tak to vkladanie naspet do nosa strasne boli .....lebo dierka za sekundu zarastie....viem to z vlastnej skusenosti...:o)

lila159

tak ja len k tomu pirsingu do jazyka...spolužiačka si to dávala. bola normálne v štúdiu a že bolelo jak sviňa...a týždeň nemohla jesť nič iné len kašičky a aj to ťažko...a ani poriadne hovoriť nemohla, taká bola opuchnutá...tak len toľko...

Lienkoo

..v nose, v oboci, v jazyku, v pupku, plus dve tetovania..a bolelo uplne znesitelne, v poho sa to dalo vydrzat:)) Ale uz nemam nikde okem jazyka..asi som z toho dost vyrastla:)))

dadika1114

kks v zivote nikdy uz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nehorazne to bolelo az mi tiekli slzy potokom a vysledok aj tak nestal za to lebo mi to spravila uplne niekde inde ako som chcela kks ... no mam ho uz 6 rokov ale len pre to ze to tak strasne bolelo a nemam to srdce si to uz nechat zarast ... ale je pravda ze mne to prepichovali nie nastrelovali a ja som nevedela co ma caka a to som si vybrala fajne hruby piercing !

Merinka

Neboj..piercing do nosa sám o sebe vôbec nebolí:)..ale ak si dáš nos prestreliť je to oveľa lepšie ako prepíchnutie to mi ver!:D..keď ti to prestrelí prvý pocit ťa to trošičku zabolí teda mňa to trošku:) a potom akokeby nič..dokonca aj ucho keď mi prepichivali bolelo to viac ako nos:)nos je pohodká:)