Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neprijemný tlak

Príspevok v téme: neprijemný tlak
ema

Chcem poprosti niekoho kto ma podobný problem ako ja a to je:
Uz asi 1 a pol roka ma tlaci v pravom boku. Tlak prenika do brucha a chrbta a praveho klbu. Presla som vysetreniami ako pecenové testy, rontgen ladvin, sono brucha, kolonoskopiu a vsetko OK, ale tlaky pretrvavaju. Začala som chodiť na akupunkturu, vybrala som ich 6 ale nic. Bola som aj u liečitelky a uz som normalne zufala, lebo je to hrozne neprijemny pocit. Prosim kto mozte poradte, dakujem.

kamilka

Ahoj, ja som mala asi niečo podobné, bolel ma pravý bok a to tak, že od podbruška až pod rebrá. Obehala som všetky možné oddelenia a nikde mi nič nezistili. Napokon mi jedna známa povedala, že to môže byť kľudne zo zaseknutého nervu v chrbtici. Začala som pravidelne cvičiť, hlavne s fitloptou a musím si 3y zaklopkať na drevo, ale už je to takmer úplne preč. Skús niečo podobné, alebo aspoň klasickú masáž chrbtice. Držím palec.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.