Je to menzes? poradte prosim...

Príspevok v téme: Je to menzes? poradte prosim...
janka-za

Ahojte. Mam 24 rokov. S priatelom sa uz 4 mesiace snazime o dieta, teda mame nechraneny styk. 3 dni pred ocakavanou menstruaciou som z nicoho nic zacala krvacat. Neviem, mozno to je menstruacia, lenze v podbrusku necitim vobec nic. To sa mi este nestalo. Vzdy som nieco pred menzesom citila aspon nejaku malu bolest ale teraz absolutne nic. Mam ako keby dost slabu menstruaciu - ale krv tam je, ale ziadna bolest. Co si myslite? je to menstruacia? alebo som mozno tehotna alebo som mozno bola tehotna a potratila som? ja uz naozaj neviem co si mam mysliet. Prosim Vas zeny poradte mi... vdaka

asdfg

Takze nejsom tehotna bola som u lekarky a dneska som dostala normalne o jeden den skor dokonca=)...cize ja ms mat nebudem vobec ked otehotniem podla mna a som si rozmyslela ze nexcem ani byt este casu dost som mlada asi by ma to dlho nebavilo s dietatom=)a ty janka ako to je stebou?

asdfg

Test si uy robit nebudem radcej sak idem hentam ale moyno to len zjedla nieco je a nie ye som tehotna a tie testz co vtedz vysli sa asi pomylili ked dalsie boli negativne..

zuzka_rp2

janka-za... moja ja mam uplne ten isty problem ako ty, len ja zase dufam, ze nie som tehotna bo mam po chlebe:((

asdfg

No to aj ja som zvedava ako to dopadne niekedy mam pocit ze som tehotna ale hovorim si ze blbost aj ked neviem co ineto moze byt mozno niecoz jedla ale z akeho to neviem.jem hocico a mam to s hocijakeho jedla..rano nevidet skoro nic a vecer sa mi nafukne to brucho jak balon.....v pondelok idem lekarke alebo utorok tak napisem sem coto bolo lebo si hovorim ze niaka choroba asi alebo co neviem vobec...