kto mi poradi? prosim

Príspevok v téme: kto mi poradi? prosim
anjelicek

ahojte.spoznala som jedneho chalana,dali sme sa aj dokopy.lenze moj problem spociva v tom,ze ked som s chlapmi,tak ako keby mi jazyk urezali.neviem rposte o com rozpravta,a tak poviem toho radsej menej nez by som mala povedat hlupost.rano sa so mnou rozisiel kvoli tomu,ze som ticho a pod. prosim pomozte mi.chcela by som ho spat,len ako ho presvedcit?

zabka

ahoj...je mi to velmi luto ze to tak beras myslim si ze taky chlap nestoji za nic ktory ta kvoly tomu necha ale ja som to riesila tak ze ked som sa stretla s niekym tak som hned na zaciatku povedala pravdu ze som bez slov strasne sa hanbim alebo ze som nervozna a hodila som to vsetko do srandy dost mi to pomohlo pretoze napatie upadlo a potom to uz islo samo a este mi pomahalo ked som si na zaciatku vyberala take stretka ze sme isli do kina a hned sme sa mali o com bavyt alebo prechadzky ale to najhlavnejsie aby si to brala v poho a kaslat na takeho ktory ta nechape...vela stastia:-)

anjelicek

shine ty si zlata,dakujem moooc:-)len teraz to budem musiet pouzit uz pri inom.len neviem kolko mi to bude trvat.bo som teraz hodne sklamana.

shine

Myslim si,ze by si mu mala zavolat, napisat email, alebo sms...hociaky sposob komunikacie, len nie priamy a mala by si mu to vysvetlit, ze si skratka taka ze ked si s muzom ktory ta pritahuje zrazu nevies co mas povedat...skratka mu to vysvetli a doloz ze ti na nom zalezi a ze by si to chcela skusit znova a bola by si rada keby sa to podarilo. V 1. rade by mu lichotilo ze ho povazujes za pritazliveho muza pri ktorom ani dychat nevies ;) a v 2. rade by ho urcite potesilo ze si sa ozvala a videl by ze sa naozaj snazis o nadviazanie hlbsieho vztahu. Tak to skus a najblizsie ak sa stretnete mozno sam ti pomoze vtom aby si sa odviazala a viac kecala ;)..neboj casom to upadne ten tvoj strach alebo co to je...len si treba verit ;)

laurisa

Boze si jak tarpa. Ved vyuzi svoje zenke zbrane.Svoje pohlady,oboznam ho so svojim humorom , so svojimi nazormi,
a ked ti povie ,ze preco si tycho ? Jednoducho mu povedz ...asi preto,ze ma nemotivujes ? Alebo ja neviem co , ukaz na to ze si zena .A zeny su preto ,aby boli obletovane muzmmi a potom im tak splnili tie najtajnejsie sny

anjelicek

agina uz mi napisal.ale dnes kaslem nato.aspon do vecera.ja uz nemam nervy nato dnes.vcera som sa dozvedela od jeho kamarata,ze nemal priatelku a boji sa vztahov,alebo ze mu nejak ublizila,neviem.mylsis ze moze byt preto taketo jeho spravanie?pytala som sa ho nato,ale poprel to.no mylsim ze klamal a pravdu ma predsa len jeho kamarat

agina

Ono je velmi tazke odhadnut situaciu medzi vami, ked ani jedneho nepoznam. Takto na dialku ti mozem povedat, ze ak by ta mal rad a pacila by si sa mu, tak je s tebou.