Mimomenštruačné krvácanie

Príspevok v téme: Mimomenštruačné krvácanie
moňa

Ahojte! Neviem ako ďalej! Stále mám bolesti v bodbrušku, bolesti prsníkov a k tomu do ružova až do červena výtok. Môže to byť mimomenštruačné krvácanie? Teraz chodím ku gynekológovi na sono kôli folikulometrii lebo chceme s manželom druhé dieťatko. Spomínala som mu, že mám tento problém, no nejak sa k tomu nevyjadril. Z hľadiska sona je tam všetko vporiadku až nato, že folikul bol na 16 deň MC iba 18mm. Cytológia bola tiež vporiadku! Beriem už 4 mesiac Duphaston kôli úprave MC.Ten krvavý výtok mám len posledné 2 mesiace, ale tie bolesti som mala už pred braním Duphastonu a to počas celého MC. Poraďte mi niekto prosím! Má niekto podobný problém? Moňa

tina

Ja mám presne tie iste príznaky krvácanie mimo menstruácia tak na 13 den trvá tu uz 4 mesiace, belesti v podbrusku (mala som ureaplazmu ale ta je uz negatívna a problemy pretrvávajú) VIE NIEKTO CO TO MOZE SPOSOBOVAT ku gynekologovi chodím, ale ten uz nevie...POMOC, dakujem

Livi6

Takze som tiez v "klube" ... mam bolesti v podbrusku na pravej strane, som v strede cyklu a dnes sa pridalo spinenie, ale ozaj len so slabulinkou ciarkou krvy. Pred tym som mavala bolesti pocas ovulacie, ale nie spinenie. Trocha som sa vylakala.Povedala som si ze pockam co bude zajtra a ak to bude pretrvavat tak v stredu idem na gyndu. Ja neviem ale co sa tyka zenskych veci mam strach, radsej tam pojdem len preto aby mi povedal ze je to normalne ako uz potom ked budem mat velky problem. Som myslela ze som v tom sama ...

tataka

ahojte. dnes už po štvrtý raz sa mi stalo, že krvácam, ale mimomenštruačné krvácanie. stalo sa mi to aj začiatkom apríla. bola som u doktorky, spravila mi cytologiu , sono..všetko ok..nerozumiem tomu..môže to byť tým, že som 3 hodiny v kuse korčuľovala? trápi ma to, mám strach, že to môže skončiť zle a nebudem môcť mať deti..pred dvoma rokmi som krvácala v kuse dva mesiace,..zdá sa mi, že doktori to nepovažujú za problém, ale ked to nečakáte, dáte si biele nohavice a z ničoho nič to príde, je to nepríjemné..neviem čo mám robiť, ísť zas na gynekologiu? no dá mi zas tie isté tabletky..ako je možné, že cez sono nič nevydela? Ja cítim, že nie som v poriadku..dnes sa mi zahmlieva pred očami, som unavená, ale do dnešného dna som sa cítila dobre..možmo je to z tých korčulí, ja neviem..chcela by som radu odborníka,,ďakujem

lienocka

Ja mam endometriozu, zacala som uzivat duphaston, kvoli krvacaniu aj krvacaniu po stolici, casom sa krvacanie upravilo ale mam bolesti v prsnikoch.

jeny

ahojky, mile zenicky, ja trpim tymto problemom uz 4 rok a zial bezvysledne!!!!!!! je mi z toho nanic niekomu rozpravat, ale presla som 5lekarova to si dovolim povedat,ze spickovym, minula strasne peniaze na lieky a ostatne veci s tym spojene, bola na kyretazi 2x, liecili ma hak aj inymi tabletkami zamedzujuce krvacanie a nakoniec mi nasadlili Mirenu, vraj po nej ked to nebude lepsie tak uz nevedia co len mi vybrat maternicu ,((((( zial naplnili sa moje obavy mirena nepomaha krvacam este viac, cista som tak 3 dni do mesiaca!!!! a sexe uz radsej ani nevravim a lekari len krutia hlavou, nasadili mi teraz duphaston znova!! pri mirene, a este aj triregol HAK!!! som totalne zufala, vysledky nevidim zatial ziadne kladne ,((( a nestretla som sa s nikym, kto ma problem ako ja a lekari tak isto s nikym komu by s tymto etse nepomohli ,(((( takze tolko, som zufala , nestatstna, prajem si len zdravia, nekrvacat ...idu vianoce a prajem si len toto.... zial kupit si to neviem ani ja ani manzel ,((( fnuk.!!!
PS:bola by som vdacna za akukolkvek radu, odporucenie,cokolvek.((

janka

ahojte. ja mam problem, den po skoneni menstruacie nam praskol kondom, tak som uzila ,,tabletku po" a 7 dni nato som chytila bolesti v podbrusku, hnedy vytok a spinenie. stalo sa to aj niektorej z vas? zacinam mat strach.

tonči

No, ja som takisto mala párkrát taký problém - hnedastý al. ružový výtok počas ovulácie. Je to všetko v poriadku, pýtala som sa na to aj gynekológa. Ale teraz je to iné, začala som krvácať nie počas menštruácie, ani počas ovulácie. Nie je to ani výtok, je to skôr slabé krvácanie a bolesť akoby priamo v maternici. Neviem čo to je a môj gynekológ si tiež nebol celkom istý. Dúfam, že to nebudú spomínané cysty, alebo polypy.

tina

ahojte ja mam 18 sex som este nemala a mam tiez tento problem jeden mesiac mam ten vytok dajsi nemam niekedy mam bolesti v podbrusku inokedy nie doktorka mi povedala ze je to v poridku ... a ja neviem cim to moze byt

maja27

Ja som si myslela,že to mám iba ja.Ale ako vidím tak nie.V čase ovulácie mám bolesti v podbrušku, niekedy až také,že si ledva sadnem,a potom mi začne špinenie/hnedý až krvavý výtok/,ktorý trvá až do menzesu. Objavilo sa mi to 8 mesiacov po porode a trvá to už 6 rokov. Medzitým som užívala aj HAK/vtedy to nebolo/.Teraz som HAK vysadila a problém trvá.Skúšam aj rozne byliny,ale výsledok sa ešte nedostavil. Prosím Vás poradte mi niečo osvedčené čo mi pomože,lebo už som z toho zúfalá,chcela by som ešte druhé dieťa a bojím sa aby som to nemala počas tehotnosti.Okrem toho všetky vyšetrenia mám negatívne.