Antikoncepcia - veci okolo toho

Príspevok v téme: Antikoncepcia - veci okolo toho
heilly

Chcela by som sa poradiť..začala som užívať antikoncepciu, začala som ked mi začala menštruácia a som si prečitala nejaké nežiadúce účinky a medzi nimi bolo aj krvacanie mimo menštruácie..a už mi skončila menštruacia aete stále mam niečo takého ...môže to byť s toho?..a jak to asi dlho potrvá?..a kedy by som sa mohla začať milovať s partnerom?diky moc

tiffa

..ja som to mala tiez tak jeden mesiac..potom to preslo..sem tam to mam aj teraz ale sme este s gynekologom neprisli z coho, raz infekcia raz zápal, raz prechladnutie atd..furt nieco.furt antbiotiká potom nejaký krem na mykotycké potvorky..ale teraz mám pokoj..a tie vedlajsie účinky..mam pocit ze mlade baby vystrasia tak ze si rozmyslia ci HAK vobec budu brat..ja som welmy spokojna(cilest)HAK beriem už 6 rokov s dvoj mes. prestávkou.ked som ix wysadila behom tyzdna som śchudla 6kg a tvár aj náladu som mala ako fúria...

3martina3

to misicek
HAK zadrziava vodu v tele, 1liter = 1kg. je aj taka HAK, co to nerobi, kt. obsahuje nejaku zlosku na D...ale fakt si nespomeniem....to je ta najdrahsia hak, myslim

andie

baby, si uvedomujete ake svinstvo do seba pchate kazdy den?? ved su ine sposoby ako neotehotniet a neposkodit si vlastne zdravie, pripadne zdravie buduceho potomka..

shakt

Dami-pri tabletkach mate aj informacny letacik-neni tam zo srandy-ak vam ho nedaju,treba si v lekarni pytat a samozrejme pred tym ako uzijem nejaky liek si ho precitam!!!!
Pri vyskytnuti neziaducich ucinkov,sa liek dalej neuziva..teda uzivajte ak chcete,ale ja nebudem! Mne zas povedala ze to normalne neni a treba zmenit ak sa vyskytnu nejake neziaduce ucinky,znamena to ze vam nesadla.
babusa akoze tiez tam mas jasne napisane-prvych 7 dni treba pouzit aj inu ochranu,napr. kondom..takze si kup test.

babusa

Baby ked som sa s priatelom milovala na piaty den co som zacala brat HAK a vlastne v prvy mesiac, myslite zeby som mala mat obavy? Uz 2 tyzdne mam bolesti ako pri menstruacii a pritom poslednu tabletku doberam zajtra...

qiu

to shakt
akože neni to uplne normálne ale pri nasadení to má /tento nežiaduci účinok/ väčšina žien... Ak to skončí po 1 mesiaci je to uplne v pohode. Teda aspon tak mi to povedala moja gynekologička...

shakt

Normalne to neni-su to neziaduce ucinky tak ako ine-bolesti prs atd. pokial sa objavia-treba zmenit HAK- nesadla ti. Ja to nemam,ani prvy mesiac.Treba to povedat svojmu gyn. a zmenit HAK.Milovat sa mozes po 7 dnoch spravneho uzivania HAK.Teda mozes sa aj skor,ale s kondomom.