Žaludočná kyselina

Príspevok v téme: Žaludočná kyselina
rada

Moja mama sa uz pol roka trapi zaludocnou kyselinou vraj je to to ale mne sa to nezda. Bola na vsetkych moznych vysetreniach a nic. Jej priznaky su velka slabost a v oblasti zaludka citi horuco . po prilozeni ruky na oblast zaludka ma to miesto naozaj dost teple shudla uz 6 kil a je dost slaba vystriedala uz mnoho liekov vie niekto poradit?

maya24

Ahojte! Ja mám veľmi dobré skúsenosti,ako zbaviť tých problémov. Kto má o to záujem, nech ma zavolá na tel.: 0905637427

RNG

Nolpaza(pantoprazol, protonpumpa inhibotor ako to hovoria madari...) je chemikalia umelo potlacajuca vyrobu kyselin v zaludku.
Velmi skodlive na travenie a imunitu

RNG

jeden z dovodov rozmnozovania sa helikobakteru a inych mikrobov zaludku je NEDOSTATOK kyselin, tj presny opak, ako tvrdia pomyleni lekari.
Kyseliny totiz zabijaju bakterie a to aj vcitane helikobakteru. To je nasa obrana proti prieniku bakterii s jedlom do tela.
Neutralizacia kyselin len pomoze bakteriam v zaludku sa rozmnozovat a prejst do criev.
Nie najlepsi navod na zdravie, vsakze.

janekMY33

ja uzivam Nolpaza gasrorezistentne tabletky tie sa pouzivaju na kiselinu zaludku ale ona moze mat aj helikobaktera co mam aj ja a liecim sa antibiotikmi

RNG

Rado 23,odporucam jod a enzymi na precistenie tela a zbavenie sa kadejakych utvarov(spominas jeden na stitnej zlaze, na to je osobitne dobry jod)

rado23

Dobry den RNG prosim Vas o radu mam HP dobral som trojkombinaciu ale pred pocas aj potom sa mi tazko prehlta moze to byt sposobene kyselinou v zaludku alebo nieco pazerak krcne mam OK sonografia krku OK akurat isthimus 5mm povedala ze je len mierne zvecsena stitna zlaya z krvi OK prosim o radu

RNG

na hnacku mam celkom dobry recept. Lyzica psylia, lyzica collostra(vysyp 15 kapsul) dobre zamiesat, zaliat vodou a vypit. Po dvoch hodinach zobrat silnu davku probipotik. O osem hodin zopakovat az kym hnacky neprestanu. Obvykle je to po 2-3 davkach.

Jana_SS

Dobry den. RNG, rada by som Vas poprosila o radu. Ja mam tiez bolesti zaludka, aj v noci, mam hnacky, beriem probiotika, tak neviem, ci na to nezaberaju. Mam diagnostikovany SjS, pisala som to do tej temy, dakujem, ze ste aj tam prispeli.

RNG

kosa, ja citim potrebu pomoct ludom, podelit sa o vedomostico som ziskal studiom medickej literatury. Viem velmi dobre, ako sa ludia z velkej vacsiny proti tomu postavia. Ved aj ja som vzdoroval casto roky nad mnohymi prilis revolucnymi metodami. Ale co sa tyka zaludka, kyselin travenia a alkalizacie tela, to som aspon na sebe zvladol nakoniec. Nuz a kto to chce nasledovat,moze. Aj medzi lekarmi sa najdu taki, co maju podobne problemy a nevedia si ich nijak odstranit. Mozno zo zufalstva nakoniec skusia a uvidia, ze ich kolegovia gastroenterologovia predsa mali len pravdu. A teda aj ja tiez v mojej malej miere.