MOJ PRIBEH - CO DOKAZE PSYCHIKA (trosku dlhe :) )

Príspevok v téme: MOJ PRIBEH - CO DOKAZE PSYCHIKA (trosku dlhe :) )
formicka

Ahojte..

Velmi rada vas citam, niektori ludia ste tu velmi zlati a tak sa chcem aj ja s vami podelit s mojou zivotnou skusenostou, odbodim, ktore uz nikdy nechcem zazit, no ktore mi zaroven aj vela dalo, ked sa na to spätne pozriem a mozno to niekomu aj nieco da 

Tak kde zacat. Mozno takto: mam 21r, chodim na VS, mam uzasneho priatela a krasny 2 rocny vztah. Teraz uz viem ako ma velmi miluje a nesmierne si ho vazim.

Minuly rok som mala zdravotne problemy, neuveritelne bolesti stehenneho klbu + zapal panvy, neskor sa pridruzili velke bolesti chrbta, zle sa mi dychalo. Rodicia a priatel mi stale nadavali, ze to mam z toho ze sa nedobre obliekam, ze vzdy nachladnem. A ja som uz bola tak zufala – zacala som sa velmi obliekat, vonku bolo teplo, no ja som chodila akoby bolo -10. Hladala som pricinu. samozrejme kde inde ako na internete.Ved predsa tam je vsetko! Nasla som niekolko diagnoz. Jednou z nich bolo AIDS. Boze, tych 5 minut co som to citala, som ani nedychala. Ved pane boze!ja tieto vsetky priznaky mam. A co bolo najhorsie, vedela som, ze odkial by som to mohla aj mat. znasilnili ma ked som mala 18r v zahranici (necem o tom ale teraz pisat, to je momentalne nepodstatne). Od toho dna ked som citala o AIDS som nemohla spat. Coraz viac som si vsugerovala ze to mam a mne zlyhava organizmus. Priatel si vsimol ze nieco so mnou nie je v poriadku, tak som mu to povedala. Zacal sa smiat, ze si nemam namyslat take hluposti, ze ziadny AIDS nemam. Kazdy jeden den, kazdu minutku bol pri mne a neustale mi opakoval ze ziadny aids nemam. Malokto by to vydrzal, ja som uz bola akoby psychicky narusena (az po tom vsetkom mi priatel povedal, ze sa neuveritelne bal ze mi zo vsetkeho naozaj prepne) No mne sa zacali pridruzovat aj ine choroby-napr. zacalo sa mi neuveritelne zle dychat, v noci som sa potila (no lenze to uz bola len a len psychika). Mala som v tom obdobi skuskove a ja som sa nevedela na nic sustredit, nic som nejedla (schudla som behom 2tyzdnov asi 8kil a vobec som nespala), len som myslela na to ze zomieram. A vtedy som si uvedomila ako strasne chcem ZIT!

Priatel sa uz na to vsetko nemohol pozerat, chodila som ako troska. Povedal ze mi dokaze ze nemam AIDS. Schytil ma a pomiloval (bez ochrany) pricom ja som hrozne revala, ze nie ze nech to nerobi, lebo zomrie. (vobec si to skoro nepamatam,bola som v hroznom soku z toho co urobil)no aj tak to urobil a povedal, ze teraz zomrie so mnou aj on.boze hlupacik! No jedneho dna som zostala lezat v posteli od unavy, stresov, od toho ako mi hrozne bilo srdiecko a ja som nemohla ani nic povedat. S nasimi (oni samozrejme o nicom nevedeli) sme isli na pohotovost, kde to lekar uzavrel ako vycerpanie zo skoly a pichol mi magnesiu, ktore mi samozrejme vobec nepomohlo, lebo ked mate raz nieco v hlave, tak to tam je. PSYCHIKA JE NEUVERITELNE MOCNA. Az vtedy som to pochopila. Ked sme prisli domov a mne to neprechadzalo, nezostavalo mi nic ine, len to povedat mamine. VSETKO! Hrozne som plakala. No ona len s kludom povedala, ze nemam rozpravat take hluposti, ze keby mam aids tak sa mi to uz prejavi. A aj keby mam, tak musim zit, ze su ludia s roznymi chorobami (vobec som od nej takuto reakciu necakala-bola uzasna). Hned v ten vecer vybavila doktorku – kamaratku, ktorej to povedala a ona mi vzala krv, do 2 dni som mala vysledky (po protekcii – lebo som bola na pokraji sialenstva, tak to nejako vybavili) a bolo to cierne na bielom- nie som HIV+!pane boze na ten den nezabudnem!no bolo tam nieco ine- chlamydie, ktore to vsetko sposobovali (a to bolo len mierne zvysene). A priatel nemal nic. Asi som to chytila z vody, alebo z verejnych wc.inak si to nevieme vysvetlit ani lekari.

Tymto chcem podakovat mojej mamine a priatelovi! LUBIM VAS NESMIERNE

schon

milujem ale neviem ci by som toto dokazal. skladam uctu tvojmu priatelovi a musim konstatovat ze ta nesmierne musi milovat. nesmierne. vela stastia ti formicka

anonymkatinka

FORMICKA CITALA SOM TA AJ NA LADY. MALA SOM OBDOBNY PROBLEM. SKONCIL VSAK UPLNE INAK AKO TEN TVOJ. PRIATEL MA OPUSTIL, NEZVLADOL TO (tvoj prave naopak) A KAZDY TYZDEN NAVSTEVUJEM PSYCHOLOGA, LEBO NEVLADZEM VSETKO SA MI ZRUTILO ZO DNA NA DEN. MAS UZASNEHO PRIATELA, NEUVERITELNY DOKAZ LASKY (aj ked mozno trosku blaznivy ale on vedel do coho ide) CHCEL ASI ZOMRIET S TEBOU AK BY SI TO NAOZAJ MALA. PREZILA SI TOHO NAOZAJ ZA TYCH PAR MESIACOV DOST OD ZNASILNENIA CEZ OBAVU Z AIDS AZ PO CHLAMYDIE (inak ja som jedna z tych, co to mali chlamydie, hoc som bola este panna). CHLAMYDIE SU SVINSTVO KTORE JE CORAZ VIAC ROZSIRENEJSIE A VELMI NAKAZLIVE. JE STASTIE ZE SI NEMALA ZASIAHNUTE POHL. ORGANY A ZE SA TI TO HNED PREJAVILO. PRAJEM TEBE AJ PRIATELOVI VSETKO DOBRE A VELA STASTIA

formicka

agina no to bolo teda hrozne.. :( to nebolo ani milovanie, ja si to vobec nepamatam skoro..zevraj som hrozne plakala a kricala, ze nech to nerobi..viem ze som mala hrozny strach o neho.. ano z toho hladiska to bolo strasne.. :( a k tym chlamydiam - ak myslis ze ma to bolelo alebo tak, tak to nie, nemala som postihnute pohl. organy - tam to bolo vsetko oki. mala som ich len v krvi - prejavovalo sa mi to ako zapal klbu a zapal panvy. a ostatne som si vsugerovala - lebo vsak som mala aids, ze? :(

furries ano dakujem.. :)

agina

Fiiiha, *Formicka, nakoniec vsetko dobre dopadlo.Teda ale ten tvoj priatel ta musi mat strasne rad, ale milovanie v takom stave muselo byt pre teba utrpenim.Myslim tie chlamydie a aj to, ako si si vsugerovala, ze mas AIDS.

furries

formicka viem co dokaze psychika. mala som obdobny problem a k tym chlamydiam tak to su spiny. mala som to tiez, hoci som nikdy s nikym nespala a mala som ich. velmi velmi lahko je ich dostat. a narobia ti v tele galibu :(

drzim vam palceky - tvoj priatel ta velmi miluje

mia

formicka,vies ako sa hovori,zial"ucime sa na vlastnych chybach".Keby sme sa poucili z chyb inych,nerobili by sme ich.Ani ja som sa nepoucila,musela som to prezit na vlastnej kozi,bohuzial.Ale uplne ta chapem,aka si teraz stastna a to bol hlavny dovod,ze si sem napisala.Clovek chyti druhy dych a ma pocit,ze sa znova narodil,ked z neho opadne ta obrovska zataz!Presne tak som to aj ja citila,ked som sa z niecoho dostala.Ale,ja som tych chyb urobila v zivote viac,som o vela starsia ako ty.Preto ti len pisem,bud uz velmi opatrna,aby si bola silnejsia ako ja.Teraz si myslim,ze som uz hadam "dozrela",ze uz toho bolo naozaj dost a uz budem rozumna aj ja.Vek a ponauceni mam uz snad dost.To je vsetko,co som este chcela pripisat.Vela stastia ti prajem!

formicka

MIA a presne o to mi islo. mozno si z toho niekto nieco zobere. presne ako si ty povedala. mozno vacsiu zodpovednost. to je cele co som tym cela dosiahnut. vsetko co pises som si uvedomovala uz skor. kazdy riesime situacie inak, a ty by si to mozno riesila tak ako si napisala a bolo by po probleme. ja som to neriesila a problem narastal. jasne. beriem tvoj spravny nazor :) a dakujem

mia

formicka,prepac,ale aj tak mi to nepripada tak romanticky,ako sa k tomu niektore pisatelky vyjadrili,skor detinske.Vlastne ta znasilnil.Co keby si mala skutocne vaznu chorobu a kolovala by medzi vami mozno aj roky.Az potom by nastali problemy,vycitky a bolo by aj po laske.To je moj nazor.Bud len opatrna v dalsom zivote.Verim,ze budes po takomto zazitku,drz sa!

formicka

mia on chcel, no ja som sa zatala ze ja nikde nejdem. nemohol nic robit

adi bolo nezodpovedne.to ano. lenze co som mala urobit?ved on bol silnejsi!necitala si ten pribeh? napisala som ze som vrieskala a plakala aby to nerobil!bolo to na zblaznenie :(