Muzske hormony v zenskom tele

Príspevok v téme: Muzske hormony v zenskom tele
Zoeinka

Styri mesiace nemam menstruaciu, bola som u lekara, ktory z krvi zistil, ze je to preto, lebo mam vela muzskeho hormonu v tele. Viete mi niekto povedat co to znamena? Spytal sa ma, ci chcem pockat ci vobec pride, alebo chcem nieco proti tomu brat, no a tak mi predpisal antikoncepciu. Neviem co si mam o tych hormonoch mysliet, prosim mate s tym niekto skusenosti? Dakujem

Lenulka

chcem sa spitat zarstam na brade aj na miestach kde zeny nezarastaju chceli by sme babätko ale nedari sa ake vysetrenie si mam dat spravit, aby som zistila ci ho vobec mozme mat cyklus mam pravidelny

janekMY33

Toho sa bat nemusis neboj dokonca dievcata ktore maju tohoto hormonu vela tak su velmi ale velmi pekne stihle peknu pokozku

yety

Ja sa tiez idem zblaznit, lebo zarastam na miestach kde zeny nezarastaju, mam silne akne a zle sa citim, pritom som vzdy byvala kocka, krasna, teraz skoda hovorit ako zle vyzeram, neviem z coho to je, lekarka kozna je bezradna, gynekolog tiez...

Zoeinka

Zvyk jediny moj problem je nepravidelny cyklus. Tak sa potom ozvi ci sa ti to upravilo ci nie, ja sa bojim ze od antikoncepcie zasa priberiem, no ved uvidime :)

adusa

Ahojte ja pouzivam Yadine a po prvom mesiaci chlpatiem jak chlap..co robit? gynekolog mi ich predpisal este raz zevraj sa s takym nestretol..diki

zvyk

Zoeinka
sak to, ze som sa jej to neopytala,ale tiez si myslim, ze aspon upozornili, keby to hrozilo, pockam 2-3 mesiace, ci sa mi cylus upravil, ci znova nebude vsetko po starom a pojdem za nou; ale o mesiac a pol som obj. na endokrinologiu, na kontrolu, aj preto mam zvysenu hladinu muzs.hormonov, Zoeinka aj trosku viac zarastas, ciiba cyklus mas nepravidelny?

Zoeinka

zvyk: lekara si sa nepytala? Ja som sa k nemu totiz to ani vobec nedostala, iba telefonicky, no ale teraz to mam na jeden mesiac a ked si pojdem pre dalsi predpis tak sa ho na to spytam. Ale keby nam hrozila neplodnost, myslim, ze by hned na to lekari inak reagovali. No neviem, este sa isto ozvem, a aj ty ak by si mala nove info. Dik

zvyk

to by aj mna zaujimalo, mam taky isty problem a lekar mi nasadil HAK Diane35, po roku roku mi ju vysadila a teraz cakam, co bude....a s tym otehotnenim, to je ako, aj mna to velmi zaujima, odpiste nam...dakujem