Bielenie zubov (Bratislava)

niina

Strakino ako dlho sa uz ty staras o zuby?..Myslim tak, ze chodis aj na bielenie aj na dentalnu hygienu?..Lebo este som v zivote nebola na bieleni a neviem proste ci to nie je divne..Ci by sa aj na tej dentalnej na mna nepozerali, ze co tam chcem, ked som to doposial ignorovala..

strakino

naty je to tak dobre, tiez by som si nebol kedysi pomyslel, ze bude pre mna takto to lepsie, ked na jednom mieste vsetko vybavim, lebo pocul som o tom, ze nie je proste dobre, chodit na bielenie a dentalnu hygienu inam ako k zubarke svojej, ze to uz je take, ze jedna ruka nevie co robi druha, preto tiez takto chodim ako ty a teda poctivo pravidelne :)

stratenazena

Ano, nasla som si tu stomatologicku, co mi nizsie pisala baba, skusila som im zavolat, povedala som aky mam problem a pani v telefone bola velmi mila, hned som z toho mala taky dobry pocit, tak som sa objednala :)

stratenazena

Norvana ved toto je to, najst si niekoho poriadneho, ako odbornika nie je jednoduche, zato som sa pytala vas, ked ste mi tu pisali, ze mate skusenosti, tak dakujem za rady.

naty_gresova

No ja čo chodím k Baňasovej, do Perly Ružinova, tak tam majú komplet vybavenie. Tak som rada, že aj prehliadku, aj kazy, aj dentálnu hygienu, tam vybavím všetko, čo treba.

norvana

ani sa ti necudujem, ze ta to preslo, to by preslo aj mna, najidealnejsie je to na jednom mieste, kde maju potom prehlad z kazdej strany o tvojom chrupe, pretoze dnes najst dobreho zubara a aj s dentalnou hygienickou to nie je sranda.
viem sama ked som menila jak to bolo na dlhsie, ale tak teraz nemam problemy s nicim a to je najviac ten pocit.

bambulka32

Kedysi som chodila úplne inde, môj zubár nerobil žiadnu dentálnu ani nič, takže som chodila na opačnú stranu mesta, čo mi kamoška dohodila, ale chodiť jedno na jedno miesto, druhé na druhé, to ma rýchlo omrzelo.

stratenazena

Dakujem za komentare baby. Nevedela som, ze je to takto, ze musi byt medzi tym vlastne nejaky ten odstup, ale tak to mi bude sediet, vy chodite do jednej ambulancie aj na jednu aj na druhe, ci ako to mam chapat?