Mozgova prihoda

Príspevok v téme: Mozgova prihoda
patrick7409

moze nam niekdo poradit ohladne mozgovej prihody nakolko ma otec ciastocne upchatu cievu medzi malym mozgom a miechou v nitre mu podali drasticku liecbu ktora mu pomohla ciastocne a preto nam odporucili martinsku nemocnicu kde su spickovy lekari aj s vybavenim prosim o radu kdo ma s tym skusenosti

RNG

Inac mozete si pozriet cez internet(google.com) na produkt firmy Detox International, kde uz roky predavaju zmes pod menom The Clot Zapper, ktora obsahuje davku 20 000 FU nattokinazy, 100 000 IU serrapaptazy a 100 000 FU lumbrokinazy v kazdej kapsuli, odporucaju jednu a dokonca az 4 take kapsule denne na urychlene rozpustenie trombov kdekolvek v tele.
Ja som tolko definitivne nepotreboval na moju zrazeninu v clenku, ale toto ilustruje, nakolko su aj uplne besne davky z tychto enzymov bezpecne. Lebvo keby mal niekto z toho akekolek zle nasledky, nasa FDA by to vrelmi rychle stiahla z trhu. A je to na trhu uz niekolko rokov.

RNG

Opravujem davku na ovela vyssiu, osobne som bral napr pri zapchatej cieve v clenku(tromb) vyse 4 x 4000 FU nattokinazy a uz som zobral aj 3 x 240 000 IU serrapaptazy. Samozrejme su doplnky aj ovela silnejsie na trhu a kedze su to potravinove doplnky tak podla definicie nesmu mat skodlive postranne ucinky, najma sa jedna o krvacavost, ktore tieto nevyvolaju ani pri desatnasobne takej davke o ktoprej tu hovorim. Inac ta zrazenina sa mi rozpustila za 36 hodin, ale odvtedy pouzivam ako prevenciu alebo serrapeptazu alebo nattokinazu kazdodenne.
Oboje dnes mozes dostat aj na Slovensku, ale dovozove ceny su ovela lepsie,teda ked to chces pouzivat pravidelne na bezpecne znizenie zrazanlivosti krvi a pripadne rozpustenie fibrinov a trombov ,co sa niekedy vytvoria najma pri prilis dlhom sedeni bez pohybu, kde sa obmedzi/priskrti mechanickym tlakom prietok krvi v niektorej cieve, najma na nohach. Tak vytvcorene zrazeninky/tromby potom mozu cestovat po celom tele a ked sa dostanu do vencovych ciev na srdci, mas infarkt a ked do mozgu tak mozgovu porazku.
Niet hlupejsieho dovodu nez zomriet nahle na malicku krvnu zrazeninku v inac plnom zdravi, ked sa tomu da branim fibrinolytickych enzymov ako potravinovych doplnkov (ustne) predist.

RNG

Kontraindikacia, nemozno kombinovat s farmaceutikami na riedenie krvi(warfrin, coumadin, heparin), zriedilo by to krv prilis.
Oba enzymy potrebuju pri oralnej aplikacii 2 hodiny aby zacali ucinkovat. pracuju cca 6-8 hodin.
Rozbijaju fibriny aj cross fibriny(3D) rovnako ucinne ako ludsky plazmin(oboje in vitro aj in vivo)
Nemaju ziadne bocne nasledky
Ludia so zvysemou tvorbou zrazenin ich v mensich davkach beru dlhodobo preventivne.
Podobne, ako sa berie bromelain(enzym z ananasu) enzymy z papaje alebo ako este stale niekde aspirin.

patrick7409

prosim RNG mozme sa kontaktovat budte taky dobry moje cislo je 0918579005 staci prezvonit surne ohladne mozgovej prihody