Skratenie menstruacie

regina

mamba: ja tiez, ja mam treti a potrebujem 5. a zatial ani jeden som nezjedla lebo neviem v akom mnozstve. :( a potrebujem surne vediet..

mamba

regina ja tiez potrebujem dost surne :( zatial som ich za 2 dni zjedla 10 ale newiem ci to pomaha...ja mam kramy aj 5 dni a potrebujem max 4 teraz mat..a uz ich mam 3. den :(

regina

a este mimaaa prosim ta, o kolko dni sa ti skratia? a to jedavas a pijes pocas cyklu, nie? ktore dni? to je jedno?

regina

tie citrony... som myslela ze su dobre len na oddialenie cyklu, ale ked mas s tym skusenosti, tak dobre. a niekto mi uz aj radil, ze min. pol kg denne. ale neviem ci je to nejaka blbost alebo nie. ja tiez potrebujem aby mi cyklus skor skoncil, tak sa asi dam na citroniky. a v tom mnozstve som si neni ista tak kolko cca toho ma byt? vie niektooooo????

mimaaa

ahojte..ka vam poradiim.ak chcete aby vam skor skoncilo krvacanie tak papajte CITRONY!ja ked chcem stale aby mi to skor skoncilo tak jem citrony..aj pijem vodu a plno citronu v nom..citron je este dobry aj nato,ze ked cakate uz menstruaciu a ju este nechcete dostat ze chcete az tak o 4dni tak pred tym ako mate dostat asi tak 4dni predtym jedzte v kuse citrony..kazdy den..ale cinton je dobry aj nato aby preslo skor aj nato ked este nechcete dostat...pa

mamba

ja som pocula cosi o papani citronov za tymto ucelom ale newiem ci to nie je nejaka blbost len..tiez by som xcela poradit :( pomozte niekto..odlietam na 2 mesiace prec a xcem sa s priatelom pekne rozlucit a nejak mi to nevychadza :(

regina

a tou horucou sprchou. ono ich aj privolam? vlastne mam dnes dostat a chcem ich mat presne. vzdy mi meskaju den, dva. ale teraz som mala horuci kupel a akurat mam nutkanie na vc chodit. cikat. a stale v kuse. je to normalne?