???pankreas???

Príspevok v téme: ???pankreas???
xa

Prosím o radu: pobolievalo ma priečne brucho - skoro pod rebrami, zvracala som, bolo mi na odpadnuti...atĎ..diagnostikovali mi podráždený pankreas. Akým vyšetrením sa to dá úplne potvrdiť? Lekárka to odhadla, nerobili mi žiadne testy. Stalo sa mi to prvýkrát a neviem, či mám držať aj nejakú diétu. Prosím, kto má podobné skúsenosti, poraďte mi! Vopred ďakujem veľmi pekne.

RNG

Pozri si mozne bocne ucinky liekov, ktore beries.
Inac zapal pankreasu moze byt bakterialny aj viralny, ba dokonca sposobeny aj nejakym zamorenim(plesne, tazke kovy, pesticidy)
Ja by som necakal, zobral nieco sirokospektralne antimikrobialne a protizapalove z prirodnej pokladnice napr vytazok z olivoveho listu(3x1 gram) quercitin(2x400 mg) a selen(400mcg)
Hymekromon(cholestil, na vylucovanie zlce) sa da nahradit lepsim prirodzenym doplnkom sylimarinom(2x250 mg) ktory pomaha tiez pri regeneracii pecene.
Intenzivne na poskodenu pecen najdi protokol dr Berksona
Dorsiflex je na uvolnenie svalstva, ale neodporuca sa pouzivat podla vyrobcu pre ludi s pecenovymi problemami. To co je zle pre ludi s pecenovymi problemami nemoze byt dobre pre pecen
Na uvolnenie chrbtoveho svalstva by som radsej pouzil topicke kremy.
Mozete skusit krem s obsahom MSM, svajciarsky Sportusal alebo kremy obsahujuce kapsaicin
Masaze a teple kupele tiez pomahaju. Tiez specialne cviky.
Pozrite na Google.sk pod doplnky, MSM krem

andie

v kazdom pripade minimalne krvne testy by som odporucala tiez. ked ti zistovali oblicku, tak urcite nesledovali aj hladiny enzymov zvysujuse sa pri poruchach pankreasu.
ten pankreas si si mohla podrazdit aj niecim konkretnym, nemas nejake podozrenie ?

xa

..takže si to musím vyžiadať sama?aby sa mi to potvrdilo? Brali mi deň dopredu krv, lebo som mala podozrenie na obličku, ale boli výsledky o.k

xa

nie, stalo sa mi to 2 dni dozadu, dostala som nejaké 2 injekcie, zvracala som a lieky cholestil na trávenie a užívam aj dorsiflex na chrbticu, ale len krátko -4 dni