Krče v nohách

Príspevok v téme: Krče v nohách
jarjanka

tento raz chcem poprosit aj ja o radu:(
V poslednom obdobi ma dost casto chytaju neznesitelne krce v lytkach...vacsinou je to v noci...proste budim sa na hroznu bolest v lytku, akokeby ste tam mali nieco co vam chce roztrhnut nohu a vyskocit...:( mate s tzm njake skusenosti alebo ak moyem poprosit o nejake radz co s tym alebo z coho by to mohlo byt...sport a pretazenie vylucujem lebo moc tomu nedavam....dakujem

Mačita

Rena,Ivka, Rada, ďakujem za radu v mojom utrpení. Uisťujem Vás, že vápnik, magnézium a zinok užívam už po viac rokov, alebo ho striedam len magnéziom, jednou tabletkou denne. Dokonca som na predpis lekára brala 4 x po každom druhom dni magnéziové injekcie, ale kŕče zostali v nezmenenej intenzite a takmer každú noc. O výživovom doplnku z lekárne, Mg+B6+K "Stop kŕčom" viem, a momentálne ho už druhý týždeň užívam. Kŕče zostali. Netrpím ani na spomínané choroby, ktoré by mohli spôsobovať môj problém (podľa lekárskych vyšetrení). Ešte pri kŕčoch vyskúšam radu priloženia železného predmetu na hlavu a potom Vám oznámim výsledok, ak to však nie je vtip.

rena23

Moze to byt aj vapnik, alebo draslik, ale to sa tu uz pisalo. Nedavno som videla reklamu na nejaky pripravok specialne proti krcom - spytaj sa v lekarni. Ale krce mozu sposobovat aj niektore ochorenia (aj ked najcastejsie su to tie mineraly.)

rada123456

macita-kup si v lekarni magnezium, za dva dni to prejde a netreba neurologa:O) viem, co je to za utrpenie a pomohlo!!!

Mačita

Prosím poraďte, na akého lekára sa mám obrátiť so silnými kŕčmi lýtok aj stehien, ktoré sa mi opakujú už takmer každú noc. Je to nesmierna bolesť a utrpenie.

rencika

otec lezal asi vyse hodiny na gauci a ked sa chcel postavit chytil ho na stethne strasny krc, dakujem za vyyyyyyyyyyybornu radu o prilozeni nejakeho zelezneho predmetu na hlavu........naozaj to funguje.este raz velke dik.

Haluza

Na momentálne odstránenie kŕča kdekoľvek na tele ma moja svokra naučila používať železo. Nie užívať vo forme medikamentov, ale priložiť si železo na hlavu (vidlicový montážny kľúč, riečica z mlynčeka na mäso, nôž). Musí to byť železné, nie antikorové. Do pol minúty je po kŕči. Možno sa budete smiať, ale vyskúšajte a uvidíte. Toto však neodstráni príčinu, tú treba hľadať u lekára. Budem rada ak mi dáte vedieť ako Vám to zabralo.

mjanik

kŕče v nohách sa dajú rýchlo odstrániť akupunktúrou,väčšinou stačí jedno sedenie (po jednej ihle do každého lýtka)