Oholené nohy u chlapa

alzbee

Nohy mozu byt kludne chlpate:)) ale priznavam, ze chlapata hrud a popripade aj chrbat sa mi nelubia...tak ale kolko ludi, tolko chuti:)) hlavne, nech je clovek so sebou spokojny a nazory inych moze mat u prdele :-P

jully

nieee..!)!!!! nehol nič...na chlapovi je najkrajšie keď je pekne chlpatučký :) šekšííí...jój...že ojolené.jak buzik budeš vypadat :D hehe...keď to chceš...

AdamKrt

MiRuShQa:

vystihla si to spravne - chalani. Nie vsak muzi... :)

Jedna vec je, ak ma niekto chlpy ako trsy, vtedy je lepsie si to zarovnat strojcekom na rovnaku dlzku. Skusal som si to aj holit uplne a co sa mi zacalo stavat - vsade tam, kde sa to dotykalo oblecenia, sa to zacalo zatrhavat a bol som z toho vyhadzany.

Naviac priatelke sa paci pekne chlpate brusko :)

Je velky rozdiel, ci to ma clovek rovnomerne, akoby srst, alebo ako nevzhladnu slamu.

Co tak oholit si este hlavu, obocie, mihalnice...? :))))

MiRuShQa

Rozhodne si ich ohol !!.. A ked budes pri nohah rovno ohol vsetko. Neni nich horsie jak chlpaty chlap. Ja mam vela kamaratov ktory to robia a ti co vravia ze potom vyzeraju chalani jak buzeranti tak to vobec neni.. Aspon nevizeraju jak 60 rocny dedkovia ktory sedia v krcme cely den, ale vyzeraju sexi lebo chalani ktory sa o seba staraju su v mode:)).. Tak len do tohoo

nelly15

ja v tom problem nevidim moj byvali priatel bol hokejista e tiež si holil nohy a aj ruky...neriešila som..je to kažedho osobna vec

airiana

moj priatel ma chlpate nohy a nechce si ich holit a ani by som mu to nedovolila, chlap ma byt chlap ..ale tak jemu to nieje velmi vidiet,ma blond chlpy a este aj kucerave mierne :D

jurkooo

ja som chalan a zacal som si pred mesiacom holit nohy tiez.. aj koli frajiirke bo jej sa to lubi tak som jej cel spravit radost.. uz spolu nechodime bohuzial hm .. a aj koli kerke co mam na lytku.. viac sa mi to paci hladke ked ju je poriadne videt.. lebo oked to mam zarastene mam to huste .. a je mi uplne jedno ci sa to babam paci..