Riedke mihalnice

lucka08888

Pro mě jednoznačně FEG serum, našla jsem přes zahraniční blog. Dřív bylo k sehnání přes amazon,pak to zakázali. Od té doby objednávám od jedné paní,která dováží. ( feg.serum@seznam.cz ) kupuju od ní za v přepočtu cca 20eur. Taky jsem zkoušela různé značky Hairplus mega předražený, z long 4 lashes z parfums mě štípaly oči..

www.amazon.com

Tuto i s recenzemi

detektiv

Nepochopim, ked niekto z firmy napise akoze nestranne, ze nieco odskusal a ze je to super a odporuci. Bud sa clovek prizna, ze je z firmy alebo nech je radsej ticho a nerobi z ludi somarov.
Google : zástupkyna firmy Mavala, Ing. Zuzana Boháčiková

zuziB

MAVALA Double Lash sérum, mne pomohlo. A je za super cenu. Treba ho ale používať každý večer.
Majú ho vo Fannoch.

daadaa

Nikdy si nedávajte lepiť ani 3D mihalnice ani trsy ani nič!!! Neodporúčam!!! Ja som mala od kozmetičky nalepené trsy. Mali vydržať 2 týždne, mne držali 5! Boli krásne spravené, dlhé, husté... :) Ale ten výsledok??? Keď mi ich dala dole bolo mi na infarkt!!! Svoje mihalnice nikde!!! Už je to týždeň, čosi mi tam rastie ale aj tak sú to neni moje pôvodné pekné a husté!!!

kamoska_

No neviem, ale musim reagovat. Neviem si to vysvetlit inak, len, ze strasne zalezi od toho, kde a kto vam robi 3D, lebo ja ich uz nosim rok a su nadherne. Doplnanie raz za mesiac a vobec to nevyzera divne, ja som praveze na prirodzenost strasny pedant, takze asi tak. A tiez nechapem, preco si ich davate nasilu dole, to je potom jasne, ze ked si vytrhate svoje, tak budu malicke a bude trvat dlhsie, kym sa zregeneruju. 3D je dlhodoba zalezitost, nie 1x a dole. To je moja skusenost.

Kikuška0123

Ja som mala tiež tie 3D mihalnice ale aj podla mna je to blbosť lebo o tri dni my už začali vypadávať a vyzeralo to dosť divne a ked mi ich dala dole tiež to bolo dobré zlé ale dorástli mi o trošku dlhšie :D ale nikdy viac :)