Riedke mihalnice

zusska

Ahojte,mala som rovnake problemy,vyskusala som od ricinoveho oleja cez vazelinu az po kadejake spiraly. No nic extra sa nedialo,dala som si 3D,ked som ich mala,tak vsetko bolo super,ked som ich dala dole moje chudatka boli este horsie. Mam teraz serum FamousLash a vidim uz vysledky,podporuje tvorbu keratinu,takze mihalnice musia rast,ci sa im chce alebo nie :)

barca1

ahoj adriana nemozes mi poradit o aky pripravok ide na rast mihalnic prosim porad mi lebo ja mam take riedke ze mam az medzeri medzi mihalnicami

barca1

ahoj blond1 nemohla by si mi poradit o aku kozmetiku ide na tie mihalnice ja mam take riedke ze mam az medzery medzi mihalnicami prosim porad mi

adriana

Ahoj ja som pouzivala pripravok od jednej znamej kozmeticky na rast mihalnic a pomohol mi uz za mesiac som mala riasy hustejsie a dlhsie.Po dvoch mesiacoch som mala krasne mihalnice.Neverila som ze ten pripravok mi pomoze ale naozaj pomohol

blond1

ja som mala problém s obočím, kúpila som si 100% čistý mandľový olej lisovaný za studena, ktorým som si odstraňovala makeup a natierala obočie. po čase asi mesiac sa mi obočie začalo pekne zahusťovať a všimla som si že mi aj riasy narástli