Kde kupujete kondomy?

sway

ahojte. ja väčšinou s priateľom kupujem v hypermarketoch.len dufame,ze nikoho znameho nestretneme a pri pokladni trpneme. raz som kupila na benzinke, ale tam je to predrazene. strasne. takze tak. v lekarni som este nekupovala. ake tam su ceny? drahsie, alebo lacnejsie?

chester

Ked som zacinal so sexom,trosken som sa hanbil ist do obchodu a pytat si kondomy.Ale raz som siel,vypytal a uz s tym nemam problem.Ziadne neprijemne pohlady predavaciek ma zatial nestretli.A kupujem ich v jednote.Pod pultom maju :-)

otazocka

prepacte, ja tiez niekedy resim nepodstatne problemy, ale akoze toto ma naozaj pobavilo. alfred - ta tvoja odpoved mi vtisla azslzicky smiechu do ociciek :)) fantazia,zacnmem tuto stranku navstevovat castejsie

evita21

a ta otazka ze najlepsie je asi cez net...ako sorry ale vacsina z nas je normalna a nikho by to ani nenapadlo....si asi trochu mimo ked si myslis ze to je este v poho a robi to kazdy tak..ze najlepsie cez net...boze kam to spejeme...a btw od baby by som skor cakala taketo uvahy..no od chlapa boze chran mat take nemehlo doma..sprepacenim

evita21

jezis deti..sa uvedom cez internet?..co ti uz totalne hrabe...tak najprv dospej ak mas problem si kupit kondom v obchode...nevravim ze ich aj ja kupujem s mamou abo ked v drogerii cakam v rade s jej kolegynami ale tak nerobim okolo take halo boze.....ze cez net.....to som este nepocula..inak uz trapne...sa normalne zober do drogerie,hyparmarketu na pumpu a kupuj...jaj

nani

tak kupa kondomov ze vzdy prca...potom tie pohlad..najlepsie ked idete spolu kupovat :D..potom sa redavacky na vas tak pozeraju, ze aha mladi si uziju :D..minule sme kupovali v hypermarkete v utakeho starsne skradeho mladeho chalana...usmieval sa na nas od ucha k uchu a priatel uz toho mal dost tak sa spytal , ze ci zavidi, hned mu zmrzol smile :D

magisterka

kupa kondomov? najlepsia zabava je v supermarketoch :D ides, zoberes krabicku, hodis ju na pas.. a cakas, as ju zobere pokladnicka. My vacsinou chodime ku starym zenam, tie sa stale tak cudne zatvaria..ale je to sranda :P

yo3hi

a cez internet cosi.. a z hypermarketu uz vonkoncom.. myslim ze lekaren je na to naj miesto. pokial tam nerobia nejaky svihnuty pocul som ze v hypermarketoch si robia ty co dokladaju srandu a prepychuju ich.. takze bacha

yo3hi

no ked ti mam ja poradit najlepsie v lekarni a nemas sa za co hambit je to normalne.. aj ked si z dediny myslis ze tie stare babky co ta potom budu ohovarat to nikdy nerobili??