Nechuti mi jest ...

Príspevok v téme: Nechuti mi jest ...
selm!cka

Absolutne nemam chut jest niekedy aj cely den a vobec ma neboli brucho.Niekedy aj nasilu zjem aspon polievku.Mam 168 cm a 45kg a nesom ani tucna ani vychrtla.No ale stretla som sa aj s tym ked mi matka alebo otec vytkli ze stale len drzim dietu a ze ci nemam anorexiu ... nepokusam sa schudnut a s mojou postavou som spokojna.
Da sa take nieco nazvat ANOREXIA ?! :(

sisa_x

ahojte...ja mám 164cm a 42 kíl...nemôžem nijak pribrať a ani mi moc nechutí jesť...užívala som pangamín ten mi nepomohol vôbec...teraz mi lekárka predpísala peritol...snáď mi pomôže, pretože chcem veľmi pribrať...keď nezaberie ani ten tak skúsim b12-tky...

pussate

no,kokso tak ja neviem,čo sa robí,postavila som sa na váhu a zrazu som zistila,že mám trištvrte kila nahor,to neni možné,zase 37,7kg,do riti scelo sa mi fňukať tak som sa rozbačala a začala som sa čuneť do zrkadla,ibaže vôbec som nevidela nejakú zmenu,zdalo sa mi to čudné,stále som rovnaká a tak ma napadlo,že sa odmerám a ty brdo,namojveru som podrástla, takže už mám 153cm je to síce zas len 1 cm ale proti júnu,ked som mala 151cm sú to už 2cm keby to takto pokračovalo,tak za rok bych mala vysnených 160cm, možno sa vám to nezdá vela, no vzdy lepšie jak 150cm-ové decko..... zase len snívam ,šak namám ani 155cm

mica323

no mne nechuti tjes jest... postupne som uz schudla 8 kil :( a teraz sa so mnou rozišjel aj priatel ktoreho som velmi lubila...tak je to tym padom este horsje... bojim sa o seba... aj by som jedla...ale neda sa to :( vobec som neni hladna

liinka

k pangaminu... chela by som povedat ze pangamin uzivam uz dost dlho ale nepribrala som ... mam 45 kg som dost chuda. kazdy mi to hovori niekedy sa preto trapim stale pangamin uzivam aspon mam chut do jedla... ale nepriberiete z toho... pribera sa z jedla... v pangamine mate len vitaminy ktore vam daju chut do jedla no ale uzivat pangamin je velmi zdrave mne sa napriklad zlepsila imunita vobec niesom chora... aj kvalita vlasov sa mi zlepsila a celkovo sa citim lepsie.. :) tak vela stastia :)

suchar

mne chuti jest,az moc.ale mam problem,že to na mne neni vydno..mam 43kg a mam ist na kolonoskopiu..poradte mi,ci to ide aj inak zistit ako normálne pribrat..

prince

Ahojte pomozte mi prosim asi mesiac mam problemi zo zalutkom stale mi je zle aj ked sa rano prebudzam.Nechuti mi jest pijem na silu, jem porcie ako male babo uz sa to neda vydrzat co mam robit.

liluia

ahojte.nikdy mi nevadilo ze som chuda, skor naopak, aspon som mohla jest co som kcela a nebala som sa ze priberiem.ale teraz mi nechuti uz aspon 3 roky.mam 23 rokov,164 cm a 46 kg.tiez zjem nieco raz za den,vela sladkosti a nic normalne.nechce sa mi alebo na to jednoducho zabudnem.zacinam sa citit slabo,a prestavam sa sama sebe pacit.preto to aj chcem riesit.kcem skusit B12tky. Pangamin mi nepomohol.nakoniec som ani ten nedouzivala.stale len pocuvam aka som hrozne chuda a ako zle vizeram.aj ja som uz rozmyslala ci nemam zajst k psychologovi,ci to nieje aj o tom.

Potvoukaa

Ahoj mohol yb mi tu niekdo prosim pomoct???Mam taky "maly" problem...nechutimi jest...a to uz dlho...neviem co s tym,proste neviem ze ci je to nejaka choroba alebo nie je...ak to niekdo vie tak prosom ozvyte sa budem moc ale moc rada... dopredu dakujem...

evka24

je mi luto ze vam nechuti jest a chudnete.......to si ani neviem predstavit...ja zboznujem jedlo....mozno pozerajete programy na varenie aby sam vam vzbudila tuzba jest alebo zapojte sa na forum o jedle o receptach, jedzte jedla bohate na kalorie ale zdrave napriklad avokado namiesto masla, olivovy olej na salat atd..tak by som vas chcela mat tu zaisto by som vas vsetkych vykrmila:)......B12 inekcie pomohly mojej sestre tiez:) vela stastia