Vyživovanie kĺbov - kĺbová výživa

Risiak

Tréner vo fitku ti určite dobre poradí. Ja som bral gelactiv proteo enzym asi tri mesiace a potom ma bolesť v kolenách a bedrách prešla.

tatianka222

ja berem amitamin® arthro360, bolelo ma koleno a pukalo v clenku, cca do dvoch mesiacov mi to preslo, neobsahuje laktozu ani lepok.

rolo steel

Ak robis drepy, nenakladaj si tazku vahu a PORIADNE sa rozcvic!!
A spravnu techniku a vsetko okolo fitness a posilky hladaj u trenera... :-))

ikas

ahojte ja mam problemy s kolenami chcel by som sa opytat na stravu co je dolezite aj ochladne techniky drepov na co si treba davat pozor

RNG

Menej masa, paradajek, papriky, viacej korenovej zeleniny, jablka,ceresne a podobne.
Mineraly na kosti tiez alkalizuju telo. V alkalickom tele sa mineraly ukladaju do kosti, v kyslom odburavaju

zds

rolo, urob konzultaciu s ortopedom, ale este raz - potrebujes surne vyrovnat acidobazicku rovnovahu - ph.
ked je ph "kysle", na jeho vyrovnanie do zasaditych hodnot si telo dobera aj vapnik zo struktur tela - zuby, klby, slachy, svaly, kosti.
ked su problemy s pohybovym aparatom, okrem toho, co ti radi rng, treba sa venovat aj tomuto.
si mlady ale skus hladat vo svojom okoli viac informacii alebo na tomto webe.
prezoe si mlady, tvoje telo ma velke regenracne schopnosti, mas realnu sancu sa z toho dostat.
ortopedi nie su orientovani na pr. aj preto leicenie len "cez" nich je menej efektivne.

rolo steel

Fajn, tak ked mi to odporucas tak si ho mozno zadovazim. :-)))))))
Ukazal by som tento produkt aj ortopedovy, myslis si ze by mi vedel nieco ohladom toho povedat, resp. poradit?