Baby aky je vas nazor, poradte prosim vas :(

Príspevok v téme: Baby aky je vas nazor, poradte prosim vas :(
vystresovana

Ja mam strasne stresy. Menstruaci ami skoncila 26. o 5 dni som mala s priatelom chraneny sex pred tyzdnom som vyskusala patentex oval ale to je skor na prerusovanu suloz len ten moj trulo to pochopil inak a sprvil sa do mna. O 19 hodin som uzila postinor. Teraz 21 som mala dostat menstruaciu, ale akosi nic odvtedy ako som zjedla prostinor preslo 7 dni a nic, meska mi to zatial "iba" 3 dni ale moj chlap uz zacina stresovat uz zacinam stresovat aj ja, som v koncoch ,Bolia ma prsniky a mam krce v podbrusku. Po kolkych dnoch ma zacat fungovat postinor?? Neviete ci nahodou ma nejake ucinky ak som uz bola tehotna a uzila som na to postinor uskodi to babetku :( Ja uz nevim co robit :( prosim ak viete poradte

natasha

shakt ano urcitše pojdem na gyndu ale, teraz nemozem teraz mam skusky musim sa doma ucit ale po skuske pojdem urcite ale uz mi z toho sibe, preto som tu napisala aky je vas nazor. Lahostajnost ?? viem ze postinor je bordel a rozhodze cyklus , ale co som mala robit ked on to zle pochopil, inak pouzivame kondomy len teraz sme cheli vyskussat nieco nove.Dufam ze to dobre dopadne lebo inak sa zblaznim . Viem neskoro plakat nad rozliatym mliekom

kikulka

po užití postinoru by si mala dostať menzes do 7 dní,inak sa nedá vylúčiť tehotenstvo....tiež si myslím,že by si mala isť na gyndu a to čo najskor a keď sa už chce robiť do teba,tak potom HAK bude najlepšie riešenie

shakt

Presne tak - pristupujte k sexu zodpovednejsie-to akoze skusate??
Tak bud kondom alebo Hak a mas po problemoch-postinor neni antikoncepcia a ze ho mozes uzivat vzdy ked cosi...narobi ti taky bordel v tele!!!
uz nevies co robit?? u gynekologa si bola?? normalne sa tam chodi.. zeny toto ma vie tak nasrat-tato vasa lahostajnost voci sebe,svojmu zdraviu,vas hazard so zivotom. Ak uz nechcete uzivat Hak,tak pouzivajte kondom a nepis to sem,ale chod hned a rovno na gyncu a SPYTAJ SA TOHO LEKARA CO TAM SEDI NA VSETKO CO TA ZAUJIMA!! Nie robi si co chce a poriadne ani nevies co robi,na co to robi..
prepac,co ti mozme ine poradit?? len dufam ze to dopadne dobre a chod na gyncu-na co cakas?? A ked tam uz budes daj si predpisat HAK.