Ako si najst chalana?

jemna

edkaa.. ja som furtt cela s dakym xodit.. jiu nic nic nci. uz am to trapilo preo ma nik nece a minuly paiotk som to ani necakala a.. ma moj kamos zoznamil s jeho kamosmi a bol tam aj chalan s kotrymm terazz uz psiem. a setko a ame sa stretnuu vyzera to andejnee ta.... ja werimm ze aj ty anjdesss

januška

to janka Laska sa nehlada...ta si ta najde sama a potom bude stat naozaj za to :) je to osobna skusenost.mam 19 a len prveho chlapca ale naozaj to stoji za to ;)

siska_1

Ako to povedat... Pred mesiacom som sa rozisla s chalanom po 10mesiacoch... bol to prvy vazny vztah... odvtedy si uz neviem najst normalneho chalana. okolo mna sa kruti kopa krasnych sladuckych chalanov a ak ked o mna stoja ja si ich nevsimam... je chyba vo mne:( ale uz sa bojim vztahu... a najhorsie na tom je, ze sa bojim, ze to takto ostane navzdy:(

lentilkaa

JANKA .. kde sa ponahlas?? ja som mala prveho chlapca v 18tke a ked sa na to tak spatne pozriem, ani som sa este nemusela ponahlat, lebo nebol "pravy". toho praveho som nenasla dodnes a to mam 21. tak neviem preco hladas niejaku chybu .. ved mas len 16 a cely zivot pred sebou .. kym najdes toho praveho vyskusas mozno niekolko vztahov a z kazdeho si vezmes niejake ponaucenie do dalsieho vztahu. tak hore hlavu a uzivaj si zivot plnym duskom :)

malinqa

edka, neviem ti na 100% poradit jak si najst xalana, ale xodievaj castejsie von, but viac s priatelmi a spoznavaj viac a viac ludi :o))) hlavne nezabudni na ocny kontakt....oci spravia strasne vela...takze zacni napriklad tym, ze sa zacnes pozerat xalanom do oci...tymto sposobom aj flirtujes a je to aj super zabava :P

janka

AHOJTE MAM 16 ROKOV A NEMAM ZIADNEHO CHALANA SAMA NEVIEM V COM JE PROBLEM MOHOL BY MI NIEKTO POMOC AKO SI NAST CHALANA A ESTE KTOMU PRAVEHO LEBO VIAC KRAT SOM SA SKLAMALA V LASKE

123456789

ako si mam najst chalana a ako sa mam ho spitat ? no jedneho som uz mala ale dala som mu kopacky ! no ale ... pomozte mi ludia aj ked mam len 10 rokov

silvanka

nehladaj, lebo ked hladas chlapi to väčšinou vycitia. všetko chce svoj čas a postupne sa karta obrati. chod von s kamoškami, zabavaj sa.... a potom ten ON sa urcite raz objavi a hlavne vtedy kedy to najmenej čakaš. :-)

elly

ach, to sa mi len zdá..David..tak to už áno, Ty musíš teda poriadne poznať ženy, krásne doporučenie...(:kiež by nás ocenili všetci muži..