Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Poloha pri posunutej maternici

melisa281

Čaute môžete mi poradiť? na poslednej návšteve u gynekológa som sa dozvedela, že mám inú polohu maternice, ževraj akosi šikmo nadol, znamená to, že ju mám pretočenú, alebo posunutú? ja sa v týchto veciach ešte dobre neorientujem, ale zaujíma ma to hlavne preto, že v budúcnosti chcem mať detičky a bojím sa, že budem mať problém otehotnieť. Ďakujem.

ja,-

Ja msm tiez maternicu posunutu dozadu.Mne poradil urolog(!)len tak medzi recou,ze ak by som chcela dietako mam si po akte lahut na brucho a lezat pol dodinu.A veru sa aj podarilo asi po 3 mesiacoch.Na polohe nezalezi.

lindus

Skuste to v posledne dni menstruacie.My sme to vyskusali po riadne dlhej dobe a vyslo to hned na prvy raz. Aj ja mam maternicu naopak, no myslim, ze na otehotnenie to nevplyva.

basa

zuzi aj ja ju mam tak otocenu a lekar mi povedal ,ze s otehotnenim by som nemala mat urcite problem a to v ziadnej polohe. ale tak celkovo si myslim,ze najlepsia poloha je normalna misionarska...samozrejme sa hned nepostav aby to z teba hned nevytieklo:) inak vam drzim palceky

agina

Najlepsi je misionar a ty musis mat obe nohy vylozene na partnerovych pleciach.Trosku krkolomne, ale kolegyna tymto sposobom otehotnela, ma ten isty problem co ty.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.