Antikoncepcia

tina11

prosim chcela by som sa opitat!pouzivam 8mesiacov novynnete a pred 12 dnami mi skoncil menzes zacal normalne uzivat hak ako vzdy a mam spinenia!je to normalne?

kessy

4 ernesta:to zalezi od kvality a od statu v kt sa vyrabaju....dva vyrobky rovnakej kvality maju roznu cenu(napr. HA z madarska a z nemecka)
ceny:od 400,- do 1300,- na 3 mesiace,no co poznam tak vela bab si vybera nieco tak v strede,napr.pre mlade studentky je asi tak celkom vyhodna Cilest,okolo 500,-

zds

HAK je predovsetkym velky biznis. Tam, kde je velky biznis, sa prakticky nikdy neberie na ohlad, co to konecnemu „spotrebitelovi“ prinesie.
Hormonalna antikoncepcia je krok proti prirodnym zakonistostiam a naburava celkovy hormonalny system zeny a teda aj jej zdravie.
Dovody a mozne pozitiva, ktore HAK prinasa, su preto neprovnatelne mensie, ako zdravotne rizika.
Nezmysleli ste sa, babenky, ako si upravit veci v tejto oblasti tak, aby to fungovalo vsetko ok aj bez nej?

kristinqa

mata neboj sa..to tvoje telo je teraz trosku zmätene..a vyrovnava sa s tym..mala som ten isty problem s yadine..niekedy to trva aj mesiac..vlastne az do dalsej menstruacie..je to tzv.intermenstruacne krvacanie..do 3 mesiacov to vsak vymizne..no aj ovela skor..neboj sa

mata

ahojte.nasla som jeden prispevok,ktrory sa na mna uplne podoba ale nenasla som odpoved.zacala som brat HAK,lindynette20, mam uz 8 tabletku a stale krvacam.ale uz len trosku,ale aj tak mam obavy.bolieva ma aj v podbrusku a neviem ci to mam pripisat HAk.

sencia

Prajem pekny den. Uzivam uz 2,5 roka horm. ant.Trinquilar a chcela by som vediet ci po takom dlhom case mam vysadit antikoncepciu lebo som sa niekde docitala ze ked by som chcela otehotniet moj organizmus sa musi aspon pol roka vycistit aby som otehotnela. Je to naozaj tak? dakujem

janinka95

mám 16, a mám priateľa s ktorým chceme začať sexuálne žiť. a chcem antikoncepciu.môžem byť naozaj kludná , že neotehotniem aj ked partner sa uspokojí vo mne, ked budem používať antikoncepciu, len týždeň????prosím odpíšte

leila

ja by som sa chcela spytat ci mi mzu vzniknut urcite problemy ked prestanem brat antik. tabletky, napr ze nedostanem menstruaciu,...

býčinka

Ahojte! Už 5r. pouzivam hak.Posledné 2r.používam belaru ale odvtedy mám počas menštruácie strašné bolesti hlavy a bolesti v podbrušku.Používa niekto z vás Belaru?Aké máte skúsenosti? Rozmýšlam že by som si dala iné tabletky,alebo náplaste.Čo mi odporúčate?Začínam sa už báť tých tabletiek.Bojím saže to bude mať nejaké následky,napr. keď za pár rokov budem chcieť bábätko.