Pancusky, ano - nie?

Príspevok v téme: Pancusky, ano - nie?
robotnica

v mojeje praci sa obcas stane, ze pracovne sa musim zucastnit na slavnostnom koncerte,recepcii,vystave...ako aj teraz .Bolo teplo tak som si dala saty -letnejsie do polovice kolien,ale nemla som k tomu topanky -lodicky z uzavretou spicou,tak mi k tomu ladili iba sandale na opatku,ale kedze to bolo v kostole,myslela som si ze je vhodne dat si pancusky,nikdy som to tak nemala,lebo sa mi to nepaci..stale mame v robote debatu:ano pancusky je treba,alebo nie nepatria do sandal.Ked to citam v casopisoch raz pisu tak potom onak....tak kde sa dozviem pravdu??poradte neaku stranku....

janica-ca

vazeni, v suvislosti s temou by ma zaujimali vase nazory, chcela by som si vyjasnit jednu vec: v mojej praci si totiz nemozem dovolit chodit "sportovo" oblecena a moj partner mi stale prizvuku a komentuje, ked si dam ine pancuchy ako hnede, napr. cierne, sede, vzorovane - vraj to vyzera prilis vyzyvavo, dokonca by som ich nemala nosit vobec! zienky, Ake farby teda nosite vy, ake sa vam pacia? ak teda ich vobec nosite

agina

Na plesy, stuzkove, firemne vecierky, svadby by ste mali nosit lodicky, to znamena, ze topanky s plnou spicou. Samozrejme do nich pancusky. Hole nohy si mozete dovolit na nejakej zahradnej party,rozne tancovacky na dovolenke, diskoteky apd, tam mozu byt aj sandalky s holymi nohami.

alili

ferdo asi patri k fanusikom pohladov na zenske nohy :-) ale myslim to v dobrom. mozno keby si to niekedy skusil, byt v nich cely den tak by si nazor zmenil.

ferdo

Ako zastupca muzskeho pokolenia musim povedat,ze zena v pancuskach je sexi,viac ako s holymi nohami(este horsie,ked su zarastene,takze ich radsej noste vzdy a vsade.

alili

lilith: ano mas pravdu, ale su miesta a situacie, kedy zena by mala mat pancuchy, proste niekde byt na boso sa nehodi.

lilith

v topánkach na vysokom opäťku(sandále) nádherne vyniknú bosé nohy s nalakovanými nechtami,v pančuškách si to neviem ani predstaviť

miki-liki

alili: Ty poznas niekoho, pre koho su kazdodennou samozrejmostou alebo ako pises " .... to proste patri k ich stylu." ????? ved ktora zena by ich dobrovolne nosila ????? pochybujem ze taka vobec existuje ....

alili

presne, je to velka a nekonecna dilema. Do topanociek s otvorenou spicou by som nevolila pancuchy, ale zase byt v kostole na boso, to tiez nie je zrovna v sulade s etiketou. myslim, ze do kostola si mala zvolit topanky napr.. lodicky (aj napriek teplu) a pancuchy samozrejme nejake decentne (telove matne). Ale pri tej kombinacii ako pises, myslim ze si urobila dobre, ze si mala na sebe silonky, lebo vies co sa hovori: dama nikdy nejde do spolocnosti bez pancuch - aj ked viem, ze mnohe z nas ich doslova neznasaju ale niektore ich zase nosia takmer denne ..... ci uz z povinnosti (v praci) alebo sa to proste patri k ich stylu.