opar

RNG

Lomaherpan je nemecky vyrobok z byliny medovky lekarskej(melissa oficinalis ,prirodne, ciastocne antiviralne).
Samozrejme, na Slovensku ju po zavedeni zoviraxu promptne vyradili z predaja...
V nemecku ju este maju, cuduj sa svete, takze sa da zohnat

RNG

Je mozne,ze aj narazova davka B vitaminov pomoze, hlavne ked obsahuje aj vitamin C a rozne aminokyseliny, ako napriklad "stress-B"(vyssi obsah, nez B komplex forte)
Skorej by som ale zobral narazovu davku selenu(organicka forma ako selenove kvasnice), niekolko dni 800 mcg(4 x 200 mcg tabletky)

Alternativa

Ucinne je zvysit prisun B vitaminov v prirodnej ale aj synt. forme /B komplex forte - aj niekolko draze kratkodobo/, chlorofyl /zelene rastliny/, zinok. V zaciatku ak zvysis B vit., problem sa z pravidla zlikviduje bez prepuknutia. To plati aj pri zaciatku jacmena na oku.

adi

Co je tiez vyborne je masticka LOMAHERPAN. Su v nej vytazky z melisy. Ked si to zacnes natierat hned je to za dva tri dni prec. Ja s herpesom mavam casto problemy a toto mi pomohlo najviac, len ti neviem povedat, ci to u nas dostanes, ja to mam z Nemecka.

RNG

Ked si to nebudes babrat, za tyzden-dva. Ked to natries herpecinom, mozno trochu rychlejsie.(tiez zovirax a ine kremy , s viacmenej tou istou ucinnou antiviralnou latkou)
Zatial ine nie je na trhu na Slovensku
Ciastocne pomoze aj zinkova mast alebo kokosovy olej(extra virgin)